Ta_nyaaaaaaa

#beautyplan2024

#beautyplan2024

Чесно кажучи, я завжди любила планувати. Щоправда до війни. І якщо щось йшло не за планом, виходило з-під мого контролю, я обов’язково злилася і тяжко поверталася у колію.

Однак час йде, пора знімати якісь заборони і по-тихеньку відпускати кнопку «паузи».

p.s. на фото я вперше у житті стою на ковзанах (а потім ще й непогано їздила, хехе 🤭), тому у мене -1 ціль, можна сказати)) Давно цього хотіла, але ніяк не наважувалася

#beautyplan2024

1. Перший і найголовніший план - привести шкіру обличчя у порядок знову! 🧖‍♀️

2. Навчитися використовувати продукти до кінця, а якщо не подобаються - викидати. Не купувати нову і непотрібну косметику.

3. Почати приймати себе без косметики.

Признаюся, цей пункт для мене зараз звучить нереально 😫 А ще, він дуже взаємопов’язаний із першим.

4. Відростити волосся. І я зараз не просто про довжину. При цьому обов’язково зберегти ЯКІСТЬ.

Зараз я над цим плідно працюю. Знаю про «генетичну довжину», але спробую її таки подолати. Якщо знову не вийде - остаточно прийму ситуацію.

5. Випивати добову норму води 💧

У теплу пору року це для мене не проблема, однак як тільки приходять холоди - це щось надскладне.

6. Повернутися до РЕГУЛЯРНИХ занять спортом 🧘‍♀️

Хоча б удома, як це було раніше і чудово виходило.

7. Навчитися робити зачіски.

Зовсім не вмію, чесно 🙈 Хвостик, легка хвиля - мій максимум.

8. Унормувати режим сну.

Сумую за періодом, коли лягала о 22-23.00 і прокидалася у 6-8.00. Зараз дай Боже заснути о 2-3.00 🥲

9. Купувати лише якісну косметику.

Звісно, у житті бувають складні часи, АЛЕ. Жодних експериментів із бюджетними засобами сумнівної якості, особливо для ОБЛИЧЧЯ 💆‍♀️ Це знову стало моєю болючою темою.

10. Продовжувати розвивати діяльність у Спільноті.

Так, я тут відносно недавно. Але стартанула доволі потужно 🔥 Плани - тримати темп!

11. Навчитися розслаблятися 🙌🏻

Я людина, яка постійно на кіпіші))) По трохи вчуся хоч інколи релаксувати. От, навіть Бішофіт замовила (сьогодні була розпаковка у профілі, яку мало хто побачив 😒)

12. Здійснити мрію - пройти курси косметолога-естетиста.

Це пунктик ВИКЛЮЧНО для мене, не для діяльності.

Настільки горю косметологією як наукою, що хочу знати її досконально! Тим паче як це корисно. Саме завдяки спільноті я почала поглиблювати свої уже наявні знання стосовно шкіри та її особливостей, а також розпочала вивчати складники косметики.

Насправді виконати все - це щось надто складне, враховуючи рівень мотивації і ментальний стан, але я дуже старатимусь. Якщо з цього списку буде виконана більша половина - це буде моя особиста ВЕЛИКА перемога 🥳

Усім бажаю успіху, сил і натанення, щоб вдалося виконати усе задумане 🤗