𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Неймовірна туш, на яку всі чекали! Порівняння Sky high Burgundy haze з Burgundy brown Lush sensation

Неймовірна туш, на яку всі чекали! Порівняння Sky high Burgundy haze з Burgundy brown Lush sensation
Неймовірна туш, на яку всі чекали! Порівняння Sky high Burgundy haze з Burgundy brown Lush sensation
Неймовірна туш, на яку всі чекали! Порівняння Sky high Burgundy haze з Burgundy brown Lush sensation
Неймовірна туш, на яку всі чекали! Порівняння Sky high Burgundy haze з Burgundy brown Lush sensation

Думаю по фото зрозуміло, що я прихильниця туші від Maybelline. Вважаю їх одними з найкращих, особливо лінійку Lush sensational і Sky high.

Нещодавно Maybelline випустили новинки - туш в 3-х нових відтінках Sky high, на появу яких ми всі дуже чекали!

Я обожнюю туш Lush sensational у відтінку Burgundy brown і в Sky high більше всього мене теж зацікавив саме подібний відтінок під назвою Burgundy haze, що в перекладі означає "Бордова димка".

Неймовірна туш, на яку всі чекали! Порівняння Sky high Burgundy haze з Burgundy brown Lush sensation

Я навіть і не уявляла, що так закохаюсь в кольорові туші, бо завжди користувалася чорними. Та хочу сказати, що вони прям запали у 🤎. Ці кольори виглядають ну дуже гарно на віях, роблячи погляд більш м'яким.

Туш Sky high має такий же дизайн, як і класична версія, але відрізняється кольором флакона.

Щіточка силіконова, гнучка і м'яка, акуратна, дуже зручна. Зубчики розташовані у послідовні рядки, вони теж м'якенькі і зовсім не колють повіко.

Туш насправді має бордовий колір, він дуже цікавий і глибокий. Якщо розглядати його ближче, то можна в ньому побачити наче дрібні золотаві блискітки, ніби шиммерний незвичайний перелив, але на віях нічого подібного я не помічаю.

Якщо порівнювати відтінок Burgundy haze з Lush sensational Burgundy brown, то візуально вони значно відрізняються. У Lush sensational відтінок більше сливово-коричневий, а у Sky high винний, але на віях обидві туші дивляться практично однаково і різниця у кольорі помітна лише при певному освітленні. Але зазначу, що бордовий колір у Burgundy haze трохи більше виразніший.

Текстура туші Sky high приємна, кремова, в міру густа по консистенції, можна сказати, що ідеальна, бо з першого нанесення все як треба! Фарбує прекрасно. Їй не потрібен час, щоб розмальовуватись і трохи підсихати.

Щіточка гарно промальовує кожну вію, лягає акуратно і рівномірно, гарно подовжує і розділяє, не створює комочків (можливо десь поодиноко, але не суттєво, щоб це викликало якісь нарікання). Для більш виразного об'єму я наношу другий шар. Туш не швидко підсихає і повторно наноситься без проблем, також акуратно лягає і не утворює грудочок. Трохи підкручує вії, але у мене ніколи з цим немає проблем, бо вони слухняні і добре тримають задану форму.

У мене від природи непогані вії, тому більшість тушей гарно на них виглядають і надають бажаний ефект, але хотілось би зазначити, що не всі здатні підкреслити їх красу і часто траплялись такі, які жахливо виглядали.

З Maybelline у мене давно любов, туші з лінійки Lush sensational і Sky high особливо вражають своїм шикарним ефектом, роблячи вії більш довгими і об'ємними.

На фото наглядно є порівняння обох варіантів.

Ще хотілось би додати, що обидві туші не мають яскраво вираженого відтінку на віях, щоб вони чітко виглядали бордовими, чи коричневими, він помітний лише при гарному освітленні. При пасмурній погоді туш взагалі може виглядати як чорна, але різниця все ж таки є. Думаю, коли потеплішає і вигляне сонечко, то на віях туш буде виглядати більш кольоровою.

Туш Sky high комфортна, не подразнює очі, щіточкою зручно працювати, при цьому все робиться швидко і фарбування вій не займає багато часу. Туш має гарну стійкість, не осипається і не відпечатується на повіках, легко змивається. На дотик вії приємні, м'які, не сухі, пружні.

Я від неї в захваті, як і від Lush sensational, вони гідні уваги. Якщо ви ще не спробували нові кольори, то раджу придивитися до цих варіантів, вони реально класні.

На фото, де нанесена туш Lush sensational Burgundy brown я підписала. Треба полистати фото.