Коваль Анна

#beautyplan2024

#beautyplan2024

✨У 2024 році я обіцяю собі…

  1. Сісти на шпагат. Ох, хочу давно, але останні 2 місяці нарешті перейшла до наближення мрії і ходжу на стретчинг, це кайф😍
  2. Встановити брекети. Тут без зайвих слів, просто удачі мені🙈
  3. Кожен ранок починати з води з лимоном. Обожнюю це, але хочу зробити обовʼязковим
  4. Не пити після 20:00. Я схильна до набряків під очима, але дуже люблю випити 2 чашки чаю на ніч, потім ще води. Організм це не оцінює🥲
  5. Йти спати до 23, прокидатися о 7. Коли працюєш віддалено, є велика спокуса піти спати після першої і прокинутися о 9-10 годині, але моя ефективність та самопочуття в такому випадку залишають бажати кращого
  6. Харчуватися повноцінно тричі на день. Маю з цим великі проблеми, часто можу лінуватися готувати або їсти
  7. Відвідати ортопеда, підібрати устілки. Маю проблеми з цим, а такі штуки краще не затягувати, а пошвидше вирішувати
  8. Активніше вести соц.мережі. Це моє слабке місце, ніколи не вела нормально, а дарма, зараз це головна візитівка людини
  9. Знайти нову роботу. Та заробляти більше на всі оці хотєлки😂
  10. Спробувати heels або подібне. Бачу таке у подружок і заздрю, хочу теж!
  11. Спробувати букальний масаж лиця. Давно дивлюся на цю процедуру, але для початку потрібно знайти свого майстра, а це вічна проблема
  12. Бути щасливою та у кожній події шукати позитив або життєвий урок для себе❤️

Це лише частина, плани у мене наполеонівські насправді😂 Але головне, що вже за січень я зробила достатньо багато для реалізації частини з них. Це все одразу, а step by step👣