Oli Seagull

LAMEL FLAMY Jelly Tint 403 Phantom: класний тінт,який підкорить ваше серденько!

LAMEL FLAMY Jelly Tint 403 Phantom: класний тінт,який підкорить ваше серденько!
LAMEL FLAMY Jelly Tint 403 Phantom: класний тінт,який підкорить ваше серденько!

Я теж не втрималася і купила цей тінт для губ! Хапала його в перші ж дні продажів, наче то останній тінт на планеті) Це найбажаніший продукт зі всієї колекції!

Я просто не могла пройти повз цей темний, холодний відтінок. Він максимально мій💔

Тінт упакований в приємний матовий флакончик. Кришечка, на мою думку, швидко почне дряпатися, але це не так страшно.

Пензлик звичайний, трохи вигнутий.

Текстура тінту водянисто-гелева. На перший погляд, колір здається темним і сіруватим, але насправді це не так. На фініші він має доволі типовий відтінок для будь-якого корейського тінту - темний, ягідний, спокійний.

Я наношу тінт пальцями, вбиваючи. Якщо наносити пензликом, він буде дуже полосити і не рівномірно розподілятися. З пальцями все набагато простіше і зручніше. Наношу в два шари. Плюс після пальців не потрібно прибирати залишки серветкою, як після нанесення пензликом.

Зблизу виглядає наче я нещодавно пила вино і воно залишилось на сухих ділянках губ) Та то тільки якщо зблизу і дуже придивлятись. Так все виглядає прийнятно.

На губах тінт відчувається дуже комфортно, навіть трохи жирнувато. Є відчуття зволоження. Це доволі незвично, бо зазвичай тінти сушать губи.

Можливо, саме через це він і тримається менше. Після будь-якого прийому їжі або пиття він починає швидко з'їдатися по краях і залишається зсередини губ.

Це не дуже кидається в очі, а просто ніби я себе покусала)

В цілому, я вважаю, що це цікавий продукт, хоч і не ідеальний. Але я і не знаю ідеальних тінтів)

Я не пожалкувала, що придбала його і буду з задоволенням користуватись!