Дарина🦉

Marc-Antoine Barrois Ganymede

Marc-Antoine Barrois Ganymede
Marc-Antoine Barrois Ganymede

Привіт красуні!

Хочу похизуватися який отримала подарунок (якщо чесно я його вчора знайшла випадково, він був захован від мене в шафі, і я вирішила, що час свята настав 🤗).

Marc-Antoine Barrois Ganymede - аромат з яким я не була знайома ніколи. Але я в нього вже закохалася.

Історія аромату (взяла з сайту)

Marc-Antoine Barrois Ganymede 一 це подія у світі парфумерії, що вражає неперевершеною унікальністю. Випущена у 2019 році, ця унісекс парфумована вода швидко стала сенсацією. Створений майстром Quentin Bisch, цей аромат задає нового рівня вишуканості й загадковості. Його неможливо точно описати, оскільки він виходить за рамки звичайних уявлень. Він дарує враження витонченої шкіри, що огортає сидіння автомобіля, чи запаху свіжого глянцевого журналу, що подорожував у шкіряному салоні. Ganymede 一  це мінеральні, сучасні парфуми, які залишаються в пам'яті.

По перше вразив зовнішній вигляд. Шикарне пакування, в коробці синього кольору з золотою стрічкою, воно зачаровує.

Лаконічний прозорий скляний флакон, з золотою вставкою всередині, де вказана назва аромату.

Клас парфумерії: Нішева

Сімейство аромату: Шкіряний

Початкова нота: Мандарин

Нота серця: Османтус, фіалка, шафран

Кінцева нота: Безсмертник

Перші враження після нанесення, це суміш цитрусових, такий солодкий апельсин з гірким лимоном, дуже цікаве звучання. Через деякий час приєднується пряний безсмертник в поєднанні з якимись сухими травами.
Такий доволі важкий аромат. А через години дві, я знову відчуваю солодкувато - гіркі цитруси (з якимось ароматом шкіри, я досі не зрозуміла, нагадує нову шкіряну сумку).

Тривалість на шкірі - годин 8 я його відчуваю точно, а аромат на речах тримається більше доби. Має тривалий шлейф.

Може через час, я доповню свої враження, але знайомство вийшло дуже вражаючим та приємним💙.
Маю надію, що він стане моїм фаворитом!

Всім дякую!

Marc-Antoine Barrois Ganymede
Marc-Antoine Barrois Ganymede
Marc-Antoine Barrois Ganymede