Alina_Demchenko

Не типовий представник полички: міст для тіла Chogan №42

Не типовий представник полички: міст для тіла Chogan №42
Не типовий представник полички: міст для тіла Chogan №42
Не типовий представник полички: міст для тіла Chogan №42
Не типовий представник полички: міст для тіла Chogan №42

krislemly знає як мене здивувати ) Тож як людина, яка не користується містом для тіла, я була дуже здивовала отримати в подарунок саме міст для тіла. Чому я їми не користуюсь ? Все доволі просто - вони сидять на мені десь годину, а це не для мене. Але я обожнюю все що приємно пахне) Тож давайте трошки про сам продукт.

Як я зрозуміла з пакування , це Італійський косметичний бренд, а як показує пошук в інтернеті - чого тільки бренд не робить.

В мене міст для тіла з ароматом під номером №42. Але більше я про нього нічого не знаю, то ж це майже сліпий затест. Прямо з флакону відчуваються яскраві дерев'яні ноти, що вже для мене, є не типовим для містів які я тестувала ( авжеж окрім аналогової парфумерії) .

Після розпилення , легка хмаринка осідає ніжно ванільно-квітковим ароматом на тіло. Яскраві шоколадні ноти усілися прямо біля шкіри,а ось шлейф має характерний квітковий аромат. Жодної спиртової відушки немає, тож одразу після розпилення, хочеться вдихати цей аромат і посміхатись. Він має атмосферу початку вересня, коли літня спека не хоче покидати нас, але більш прохолодні вечори стають спасінням. Це атмосфера теплого моря, та ковдри, в яку ти замотуєшся ввечері з коханою людиною на пляжі.

З часом, аромат майже не змінюється. Шоколадні цукерки міняються на щось більше дерев'яне, а аромат квітів стає не таким активним. По настрою квітів, мабуть це все ж таки білоквіти, можливо навіть жасмін, але обромлений і щось солодке .

Аромат пропадає з шкіри, десь хвилин через 30 , на батері для тіла тримається десь годину-півтори (доречі саме на батері, менше звучать квіти, більше звучить дерево або корінь якийсь, по типу ірису) . Мені аромат щось нагадує, але здається не в тій послідовності нот, що я тут відчуваю. Але він приємний.

Засіб має невеликі зволожуючі властивості. Шкіра стає трошки ніжнішою як на мене. Наразі - не час для повноцінного відгуку для цього засобу. То ж буду чекати літа, що б подивитися - як розкривається і як тримається цей засіб.

Але так чи інакше, подібні аромати мені до смаку і Крістіна повністю вгадала з ароматом))

Не типовий представник полички: міст для тіла Chogan №42
Не типовий представник полички: міст для тіла Chogan №42