Vikulyk

Ефективний крем, який стане окрасою вашого туалетного столика

Ефективний крем, який стане окрасою вашого туалетного столика

Мені цей кремчик дуже сподобався і не тільки нереально бомбезним зовнішнім виглядом, він йде для рук і сухих ділянок шкіри, і є просто ідеальним в цьому плані продукт, адже нереально круто зволожує і робить шкіру ніжною і приємною. Кремчик мене зачепив великою кількістю доглядових компонентів, це великий плюс, адже подальше користування буде йти тільки на користь і матиме накопичувальну дію.

Ефективний крем, який стане окрасою вашого туалетного столика

Хочу розповісти про цікаві компоненти:

Зразу на другому місці в складі бачу свою улюблену олію жожоба, як має високу зволожуючу і пом‘якшувальну дію.

СЕРИН – зволожуючий компонент, покращує структуру шкіри.

Альгин - Зволожує шкіру обличчя, стимулює кровообіг, використовується в медицині як антисептик.

Гіалуронат натрію (Sodium Hyaluronate) - Сприяє регенерації тканин без утворення шрамів, робить шкіру більш м'якою та гладкою, стимулює клітинну міграцію та проліферацію, виявляє високі зволожуючі властивості.

Олія ши-робить шкіру м‘якою та пружною.

Nigella sativa-Пом'якшення шкіри, до олій і зволожуюих засобів додано олію чорного насіння для поліпшення зволоження шкіри, загоєння ран.

Пантенол. Заспокоєння і зволоження

ЛЕЦИТИН. Чинить вплив на відновлення бар'єрних функцій шкіри, на процеси харчування клітини, позбавлення її від шлаків.

Олія соняшникова. Має хороші зволожуючі, регенеруючі, пластифікуючі властивості.

АСКОРБІЛ ПАЛЬМІТАТ. антиоксидант, відбілюючий шкіру компонент, що сприяє зниженню крихкості дрібних капілярів.

ВІТАМІН Е. широко використовується у складі засобів догляду за шкірою як антиоксидант, зволожуючий і пом'якшувальний компонент.

МОЛОЧНА КИСЛОТА. підвищення зволоженості, еластичності та пружності шкіри, зменшення глибини зморшок.

Чудовий склад для шкіри рук/тіла, тоже перейдемо далі описувати властивості❤️

Крем-емолент від Girlwood має легку текстуру, він добре вбирається, створюючи наче легеньку захисну плівку. Відчуття максимально комфортні, без надмірної жирності, але із вагомим зволоженням.

Аромат спочатку специфічний, відчувається яскравий запах олійки ши, що не дивно, адже вона високо в складі, та за декілька хвилин він стає пудрово-ванільним, насправді в описі засобу вказано, що кремчик підлаштовується і залежить від вашого аромату тіла ❤️

Дизайн, тут хочеться сказати «без слів», але я все ж передам свій захват. Оце рожеве чудо піднімає настрій і дуже гарно виглядає на туалетному столику, так мило по дівчачому ❤️Помчка справно спрацює і вичавлює оптимальну кількість засобу.

Висновок. Крем мені сподобався за крутий догляд, милий дизайн і комфортні відчуття, які він дарує моїй шкірі 💘