SomovaFM

Girlwood | Крем-емолент для рук

Girlwood | Крем-емолент для рук
Girlwood | Крем-емолент для рук
Girlwood | Крем-емолент для рук

Girlwood - суто дівочий Український бренд. Дівчатам від дівчат, або навіть принцесам. Бо ну, ви тільки подивіться на це упакування - рожеве на рожевому і ще більше рожевого 💖

В асортименті бренду не мало різноманітньої продукції для макіяжу.

Проте сьогодні хочу познайомити вас з їх нещодавньою новинкою - Кремом-емолентом для рук.

Крем представленний в рожевій баночці з твердого пластику, з дуже цікавим дизайном, наче дивишся в глиб огранованого алмазу. Саме задоволення бачити цей крем на своєму столику. Так і хочеться взяти його в руки. Він також має зручний пластиковий дозатор з прозорою матовою кришечкою, яка прикриває тільки носик.

Пляшечка йде одразу з етикеткою, на якій прописан склад, виробник та дати пакування і експлуатації.

В складі крему не мало природніх енгрідієнтів та олій:

  • Сечовина - для підтримки водного балансу.
  • Олія кмину - має антисептичні властивості.
  • Гліцерин - зберігаю вологу шкіри.
  • Масло каріте - знімає подразнення.
  • Оля жожоба - зменшує запалення.
  • Д-пантенол - підвищує еластичність шкіри.

Аромат у крему незвичний. Дивлячись на пакування я очікувала чогось мега солодкого, але вийшло повністю навпаки. Спочатку запах здався зарізким, він дуже добре тримається на шкірі. На теплих руках аромат трохи заспокоїівся. Я довго думала що може нагадувати цей аромат. В опису сказано, що він підлаштовується під угікальний аромат шкіри. Згодом зрозуміла, що він мені схожий на запах сухоцвітів. Того самого букету, який продають бабусі на зупинках, або коли в саму спеку ви проїзжаєте повз трав'янисте поле.

Крем білий, дуже легкої консистенції схожої більш на молочко для тіла. Пару натисків вистачить аби добряче зволожити руки. Він гарно наноситься та швидко вбирається, не залишаючи жирних плям чи відчуття маски на ручках. Шкіра одразу стає м'якою та візуально зволоженою, такий ефект тримається щонайменше декілька годин, поки ви не вимиєте руки. Крема має створювати молекулярну сітку, яка запобігає втраті вологи, прописує виробник.

Тож всім заявленним властивостям, зволоження та пом'якшення, крем відповідає на 100%.

Люблю відкривати світ Української продукції та знайомити вас з новими цікавими брендами. 💋