Інна ✨

Сумую за літом з улюбленцем для яскравих мейків Lamel Oh My Color Eye Gel Liner у відтінку 403

Сумую за літом з улюбленцем для яскравих мейків Lamel Oh My Color Eye Gel Liner у відтінку 403

Літом мені хочеться максимальної яскравості, тому для мене це час різних цікавих кольорових стрілок. Обожнюю підводкі Gleembee, хоча в мене і є притензії до якості, але в бюджетному сегменті це пока єдині такі продукти з цікавими кольорами. Я знайшла підхід до формули, то ж, в цілому, за таку невилику ціну, непогані кольорові підводки. Тому на початку літа я купую декілька відтінків, із задоволенням використовую, та в осені ми прощаємось. Бо продукт застигає, якщо його не використовувати і немає ніякої можливості зберегти навіть запечатаний флакон хочаб пару місяців. Для слизової та внутрішніх кутиків використовую чудові олівчіки Lamel Oh My Color Gel Liner, мій улюблений відтинок 403, бо я дуже люблю зелений колір. М'якеньки, насичені, вони чудово тримаються, розтушовуються у якості бази та як самостійні продукти у макіяжах. Обожнюю💚

Сумую за літом з улюбленцем для яскравих мейків Lamel Oh My Color Eye Gel Liner у відтінку 403
Сумую за літом з улюбленцем для яскравих мейків Lamel Oh My Color Eye Gel Liner у відтінку 403
Сумую за літом з улюбленцем для яскравих мейків Lamel Oh My Color Eye Gel Liner у відтінку 403
Сумую за літом з улюбленцем для яскравих мейків Lamel Oh My Color Eye Gel Liner у відтінку 403