your_doc_mary

Real Techniques : чи варті вони тих коштів ?

Real Techniques : чи варті вони тих коштів ?
Real Techniques : чи варті вони тих коштів ?

Сьогодні буде два поста про пензлики Real Techniques,бо їх багато,а я хотіла б ще поділитися питанням підробок.

Real Techniques - це американський бренд професійних пензлів для макіяжу. На ринку представлено досить багато різних пензлів :

✨класичні

✨лімітовані

✨ тревел

✨пензлі окремо за категоріями

Воне завжди були не досить доступні по цінас ( точніше не бюджетні), але ціни згладжували хвалені відгуки не лише блогерів,а й простих красунь любителів макіяжу.

Моє знайомство з цим брендом сталося 5 років тому,коли я запитала подругу як так гарно й чітко в неї наноситься скульптор. Вона показала мені пензель реал для контурингу,і я почала про нього мріяти (тоді із зарплати асистента я його придбати не могла).

Потім інша подруга подарувала мені бʼюті блендер,і я така вау,оце він крутий і зручний. Він 4роки зі мною (не відчишається повністю,але слугує на якісь затести нових тональних чи румʼян на руці. Він вау,він Крут,дайте два.

Потім у мене зʼявилися пензлики для тіней,і відтоді я хотіла нарешті замовити великі пензлі з набору.

І тут мене спіткав жах від того,що ідентичні пензлі продають в китаї. Ті ж самі коробки,ті ж самі кольори. Я стала шукати порівняння,і всі казали,що якщо не тримати в руках дві кисті,то про підробку здогадатися важко,поки воно запаковане. По коду можна пробити на оригінальність,але ти не можеш зробити це поки не купиш товар.

Відгуки на мейкапі були 50/50,але я вирішила ризикнути замовивши великий набір класичних пензлів з одним блендером.

Відкривши коробку я мало не заплакала,бо на парі кистей стирчали довгі ворсинки,а блендер був в жахливому стані,і відрізнявся від мого і кольором,і виглядом.

Але батч код пробився.

Можу повʼязати це лише з тим,що коробка лежала на складі з 2019 року,бо бачила огляд дівчини,і у неї блендер теж весь помʼятий і дивний. Не знаю 🙈

Я вирішила потестити пензлі

Набір складається із пензлів для :

- Тональної основи

- Румʼян

- Хайлайтера

- Тіней

- Бʼюті блендера

Мякий,гарно набитий. Наносити ним тональний приємно і лягає гарно. Порівнювала з пензлем від Essence

Дуже мʼяка,передає продукт добре. Розмір і форма якраз для нанесення на яблучка

Дає природнє сяйво від хайлайтерів. Гарно розподіляє

Наносить тіні добре й гарно розподіляє,але для розтушовки не підійде,бо ворс синтетичний. Я використовую для рідких тіней і взагалі вау

Окремо не знайшла посилання

Ось тут ох,бо виглядає бридко(

В роботі ще не був,бо рука не тягнеться.

Взагалі ще хочу у них рожеві спонжі для кремових румян. Їх хвалять

В іншому випадку я б і цей похвалила,бо маю красунчика нормального. Але ось в цьому наборі він дивний

Ще прикріплю вам тревел версію всіх пензлей,навіть з контурингом. Я дивилася огляд на них. Вони класні,але ж дуже маленькі ( реально тільки в поїздки),і до них немає косметички. Але загалом гарний набір,і нарешті знову він зʼявився на мейкап.

Загалом набором купити дешевше набагато. Це факт і великий плюс

Навіть закриючи очі на спонж.

Єдине що в цьому наборі немає пензля для контурингу,тому візьму його окремо коли він буде на знижці.

Завтра огляну лімітку

Завтра огляну дві кисті

Завтра огляну Спонжі

Лайфхаки з

Як перевірити код