Missmili

Порожні пляшечки)

Порожні пляшечки)

Знаєте,як буває,все одночасно закінчилось,і треба бігом купувати щось на заміну)Так і в мене,але вже потроху свої запаси поповняю)

1.Гідрофільне масло від Clinique-супер-мега економна штука,вистачило майже на рік👌чудово знімає саму стійку косметику)

Порожні пляшечки)
Порожні пляшечки)

2.Лосьйон для тіла від Mermade-з задоволенням його використала,мега приємний аромат і легке зволоження)

3.Фарба для брів від Delia-бюджетна і якісна стійка фарба,такої упаковки вистачило на три фарбування

4.Двуфазний спрей для волосся від Pantene-мені дуже сподобався,класно розплутає і полегшує розчісування,має приємний аромат і не обтяжує волосся👌

5.Крем з SPF 20 від Pharmaceris-то була друга пляшечка,хороший якісний крем який підійшов для моєї проблемної шкіри,на холодну пору року він просто топчик-жирненький,але не обтяжує шкіру,ще й має захист від сонця!

6.Маска для волосся від Daeng gi Meo Ri-спочатку вона не викликала захвату,але під кінець баночки я зрозуміла її суть,це мега помʼякшуюча і відновлююча маска,таким мʼяким моє волосся ще не було ніколи ,на дотик наче дитяче)Якщо ви маєте жорстке,освітлене і сухе волосся вам варто її спробувати!

7.BB крем для обличчя від Erborian-то також була моя друга пляшечка,дуже класний засіб,підходить для проблемної шкіри,а також на шкірі його майже не видно,але при цьому надає дуже здоровий і свіжий вигляд обличчю

8.Консилер від Eveline-для мене став незамінним)Вже придбала ще один!Класно перекриває синці під очима і запалення,дуже економний!

9.Мило для брів від Ln pro-це друга чи третя пляшечка,вже не памʼятаю)Мені дуже подобається,брови тримаються залізобетонно,а на вигляд наче з ламінуванням,єдине що щіточка не зручна і набирає забагато продукту.

Поки все))))