Lytvynenko

Зубна паста Zettoc для курців, любителів кави, червоного вина та чаю

Зубна паста Zettoc для курців, любителів кави, червоного вина та чаю

Японська зубна паста бренду Zettoc, з яким раніше познайомилася, використовуючи Smile Honey Blood Circulation Promoting - https://club.makeup.com.ua/post/27046/

Ця паста націлена усувати забруднення, жовті плями і наліт з зубів навіть у важкодоступних місцях. Також повинна відновлювати білизну емалі, зміцнювати і перешкоджати утворенню карієсу.

Зубна паста Zettoc для курців, любителів кави, червоного вина та чаю
Зубна паста Zettoc для курців, любителів кави, червоного вина та чаю

Обʼєм: 100г.

Пакування: туба зі зручною кришкою, що міцно закривається.

Консистенція: густа та щільна, витрата продукту мізерна. Піни буде багато від горошини, а то в меншого обʼєму.

Колір: білий.

Аромат та смак: свіжа мʼята, майже не пекуча, але при більшій кількості пасти може пощіпувати.

Відчуття на зубах: паста однорідна, мʼяка та без абразиву, не дряпає емаль та не хрустить на зубах. Під час чищення (майже одразу) поверхня зубів скрипить, а в ротовій порожнині виникає тотальне відчуття чистоти.

Відбілюючі властивості: я жалкую, що не зробила фото ДО, адже ця паста дійсно працює! Вона дійсно відіблює, повертає природну білизну емалі та дійсно чудово підходить для курців та тих, хто вживає напої/їжу, які можуть фарбувати поверхню зубів.

Склад: містить Silica (кремнійокис), він є абразивом, який допомогає видаляти нальот, плями з зубів та загалом має відбілюючі властивості. Агресивних або небезпечних компонентів, які можуть негативно впливати на здоров'я, я не виявила.

За 2 тижні користування пастою зуби стали помітно білішими (на 1-2 тони), емаль почала сяяти і загалом, користування дає приємне відчуття чистоти поверхні зубів до скрипу.

Проявів у вигляді чутливості чи кровоточивості ясен я не отримала. Та все одно, не планую користуватися нею частіше ніж 2 тижнів за пару місяців, аби не нашкодити.

Раджу звернути на цю пасту увагу, якщо підбираєте для себе щадне відбілювання.