Моя боротьба з висипаннями

Моя боротьба з висипаннями

У боротьбі проти почервонінь незамінними помічниками для мене є:

  1. Ролики локальної дії від Nature.Med із цинком і екстрактом луковиць шавлії. Закупилася аж двома наперед (строк зберігання: 24 міс. від дати виготовлення).
  2. Крем точкової дії Vinоpure від Claudalie з екстрактом зеленого чаю, ніацинамідом та саліциловою кислотою. Не з дешевих, але допомагає безвідказно: почервоніння стухають за ±2 години. Алергічних подразнень чи лущення не викликає. Розчиняє закриті комедони за тиждень. Для мене це спасіння, бо частіше за все саме вони є моєю основною проблемою.
  3. Крем проти акне локальної дії від Bioaqua 30 г. Корейські засоби лікують мою схильну до сухості шкіру не гірше за європейські. Використовую для закритих комедонів чи при формуванні прищів, які не мають вихід назовні. Цей крем допомагає витягнути все те гидотство, попередньо заклеївши вогнища запалення патчем на ніч.
  4. Ті самі патчі від акне точковоюї дії від COSRX (є на 18 патчів чорна обкладинка, яка в мене, а є на 24 з червоною обкладинкою для жирної шкіри і комбі). Витягає сформований прищ із його вмістом за ніч.

Із чорними цятками борюся іншим шляхом:

  1. Вмиваюся гелем з мікросферами активованого вугілля та молочною кислотою від Biotrade.
  2. Наношу на вологу розпарену шкіру (ніс і Т-зона) смужки anti-point noirs від корейських брендів Etude House з зеленим чаєм чи Just Kawaii на 5 хвилин.
Моя боротьба з висипаннями
Моя боротьба з висипаннями
Моя боротьба з висипаннями
Моя боротьба з висипаннями
Моя боротьба з висипаннями
Моя боротьба з висипаннями
Моя боротьба з висипаннями
Моя боротьба з висипаннями
Моя боротьба з висипаннями
Моя боротьба з висипаннями