Alina🍒

Солоденьке від Montale - Vanilla Cake

Солоденьке від Montale - Vanilla Cake

Всім привіт🩵

Як ви вже зрозуміли, мова піде про парфум від Montale - Vanilla Cake 🍰

Так як я шанувальниця солодких і дуже солодких їстівних ароматів, я просто не могла пройти повз нього)

Взяла собі мініатюрку на пробу, хоча і travel-size версія коштує досить прийнятно для мене, я все ж вирішила спочатку взяти пробник.

Отже, приготуйтесь, бо буде солодко😍

Початкова нота: Мигдаль, Молоко
Нота серця: Карамель
Кінцева нота: Бізе, Мадагаскарська ваніль

Погодьтесь, що звучить нереально смачно і хто не полюбляє солодкі аромати може подумати, що вже ну капець як солодко та задушливо😅

Поки чекала на свою крихітку, я дуже хотіла сповна насолодитися відчути кожну нотку цього аромату і виявилось, що недаремно🥰

Як на мене, то аромат не такий приторний, як можна подумати ознайомившись з пірамідою.

З першого розпилення відчувається кремова і неймовірно ніжна димка, яка перегукується з ваніллю💫

Відчуття, ніби розпилюєш на себе розтоплену густу вершкову іриску з домішками марципана, яка дбайливою лягає на волосся та шкіру)

Парфум нагадує мені «Казкову іриску» від Житомирських ласощів, але в рази елегантнішу та витончену🥰

Звісно, що парфуми це завжди індивідуальні відчуття, та я була вкрай здивована відгуками, де описували аромат, як ванілін з пакетика за 10 гривень🤷🏻‍♀️

Ваніль тут дуже вишукана та ніжна😍

На мені парфуми трималися дуже навіть непогано, я робила 2-3 пшики і відчувала аромат біля 5 годин.

Так, з одягу він вивітрюється досить швидко, тож на наступний день або під його кінець, аромат ви навряд чи відчуєте, але я вважаю, що стійкість дуже навіть достойна😌

Я однозначно повторю покупку цих парфумів вже у більшому об’ємі, бо для мне це ідеальні смачні парфуми на холодну пору🩵

Також планую і далі тестити парфуми від Montale та шукати для себе улюбленців серед смачних ароматів💫

Дякую всім за увагу і звісно ж, діліться своїм досвідом з брендом і які полюбляєте аромати?🥰