Христина 🌺

Бюджетний олівець для губ…

Бюджетний олівець для губ…

Цей олівець я теж побачила в Strange Love . Вона ще описувала його як відтінок Памели Андерсон і аналог олівця MAC.

Тут щодо MAC не знаю, бо їхніх олівців ніколи не мала. В принципі через той факт, що олівці для губ обираю більш бюджетні. Бо я не зафарбавую губи повністю (чомусь не люблю цей тренд), а тільки навожу контур і заповнюю складки.

Купила я його собі саме через колір. Я такий шукала, і все рівно такого не знайшла. Мені якраз був потрібен такий теплий, коричневий з рижинкою.

Бюджетний олівець для губ…
Бюджетний олівець для губ…

Він дуже зручний і комфортний в нанесенні. Правда не знаю, як буде точитися🤔.

Читала відгуки: комусь не подобається, що він сухий.

Не можу сказати, що він сухий (мала і сухіші). Але і не вологий, як цього хочуть. Для цього є спеціальні гелеві олівці.

Не розтікається, не пливе. Тримається рівно стільки, скільки тримається моя помада чи блиск.

Але він також дуже класно виглядає на губах в ролі помади. Я вже казала, що таке не практикую. Але якось їхали з сімʼєю гуляти, був мороз. І я з собою не взяла ніякого бальзаму. Тож намалювала губи цим олівцем, щоб хоч щось було. І досить класний вигляд був. Мені сподобалась. Він має дуже гарний колір, який, напевно, підійде практично усім.

Тож олівець можу рекомендувати, це дійсно класний, недорогий олівець, який зробить ідеальну форму губ.