alena.rosee

Перлинка Moschino Toy 2 Pearl

Перлинка Moschino Toy 2 Pearl

Всім привіт ! 💕

Ось під'їхав і чудовий флакончик нового ведмедика 🧸

Скажу одразу , моє враження не змінилось з часом , всі свої емоцїї вже писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/26404/

але є свої характеристики флакона та розповім про стійкість , розпилення в спрею , та кому все ж сподобається аромат ✨ ну і авжеж відео з флаконом ✨

Флакон заходиться в голографічній коробці , коробка переливається всіми фарбами 🪩

Сам флакон зроблений якісно , як і всі ведмедики: товсте скло , голова зроблена з якісного пластику. Цей ведмедик дуже гарно переливається , змінюючи колір. Голова хоч і пластикова , але також має переливи .

Розпилення м'яке , як димка великого діаметру.

💜 Хочу окремо написати про стійкість , бо з флакону стійкість просто нереальна ! Аромат пахне на волоссі до душу, на речах до прання.

Що б додала до попереднього відгуку ?

Аромат взагалі немає солодких нот , але чим тепліша погода , тим більш явно відчувається мінеральність , легка морська нота та пісочна.

🌊 Морська нота дуже якісна, нагадує щось з ніші (я писала що подібне щось чула у Вандервогель 2787), це не "бриз" чи якийсь морський освіжувач 😁

Від Light Blue майже нічого нема, а ось далеке ДНК від Moschino Love Love є ✨

Сподобається аромат тим, хто полюбляє аромати без солодких нот , хто користується унісекс-ароматами , хто любить мінерально-цитрусову тематику 🍋

Додаю відео з флаконом ✨

Дякую за увагу 🖤

p.s на якісь новинки та макіяжі починаю додавати свій бьюті інста нікнейм, бо інші "блогери" беруть фото і можуть видавати як свої. Я таке бачила вже з фотками інших дівчат клубу , вже і свої бачила (правда там одразу відредагували все).