Чорна Юлія ❤

Вкладки в одяг для захисту від поту.

Вкладки в одяг для захисту від поту.

Почну з того, що пітнію я як скунс у будь яку пору року, а у літку це просто капець. Підібрати антиприспіранти, щоб не тхнути це був окремий квест, але зараз не про них. Рятує тільки те що працюю з дому, та можу з цього приводу кілька разів на день ходити освіжатися. Тож, десь почувши про таке "чудо техніки " я була дуже рада, що знайшла їх на улюбленому Makeup та замовила на тест . Купувала та тестувала ще літом, та все руки не доходили до допису.

І перше про що я не подумала коли їх купувала, це те що вони підходять лише під одяг з рукавами , досить довгими, щоб їх з того рукава не було видно, а майже весь мій одяг на спеку це сукні, майки, футболки з досить корооткими рукавами, тобто на кожен день не підходять.

Друге - якщо одяг досить "в обліпку", або з тонесенької тканини, то теж не підійде, бо її буде видно .

Затестила на сукні , широкого крою, що скажу:

- щоб нормально кріпити , треба трохи наловчитися, але глобально це не проблема.

- тримаються нормально, в мене ні разу не випали.

- не труть

- запах і піт вбирають АЛЕ я в літку пітнію більше ніж вони можуть покрити . Тобто одежа під цією прокладкою залишалась сухою, а навколо неї мокріла (в мене сукня при намоканні суттєво змінювала колір зі світлого на темний, тому чітко могла бачити це) виглядало це дивно ))

Вцілому враження двояке, штука має місце бути, але просто не для мене.

Для кого, на мою думку, можуть бути корисними:

- кого дрескод змушує влітку ходити в сорочках з довгими рукавами.

- кого дрескод змушує ходити в білих сорочках , ця штука врятує від жовтих плям які потім спробуй випери ще.

- в подорож у будь яку пору року, коли довгий час у транспорті, і немає можливости переодягатися, ходити в душ (свої запаси тримаю саме на ці випадки)

Аби вони були б не тількі білі, а різнокольорові, це б додало їм зручності враховуючі, що літній одяг досить тонкий та часто кольровий (це чисто думки в голос.)

Хто пробував , як вам ?

І майже в тему, хто робих ботокс пахв, які враження ?

Вкладки в одяг для захисту від поту.
Вкладки в одяг для захисту від поту.
Вкладки в одяг для захисту від поту.