Fraulein

Порожні баночки січня

Порожні баночки січня

Баночок в мене не багато, але закінчила всі до останньої крапельки.

Зараз розповім коротко про свої враження від кожного продукту.

Стало цікаво, що ж це за міцелярка така? Коштувала вона по знижці 29 грн.

Взяла, в основному, аби змивати свотчі з руки та відмивати білу підошву на взутті.

Що можу сказати:

слабенька, але працює. Легко справляється з тінями та не стійкими олівцями для губ. Добре змиває сухі текстури. А ось щось більш серйозне - туш, тон, підводку - розмазує, треба довго ялозити по шкірі.

Аромат досить інтенсивний, мені пахне чайним деревом з бергамотом.

Обличчя ним протирати не стала.

Баночку помила та залишила собі. Буду наливати туди гель для душу та брати з собою у басейн.

7/10

Точніше, підробка на неї. Купила випадково, просто гуляла по магазину та сподобався аромат.

Стійкість непогана - 5 годин приблизно.

Аромат приємний, жіночний, шлейфовий, солодкуватий. Деревно-фруктовий.

Але на мені він якось не прижився. Використовувала в якості парфуму для текстилю вдома.

9/10

Сподобався. Вистачило більш ніж на рік.

Аромат ненав'язливий, приємний.

Але рідкуватий. При нанесенні на кутикулу може розтікатися по пальцям.

Діє не агресивно. Шкіру навкруги нігтя не висушив. Проте під час обрізання кутикули треба його оновлювати, оскільки швидко висихає.

Чудово впорався та пом'якшив навіть грубу кутикулу на чоловічих руках.

9/10

Люблю гелі для інтимної гігієни від цього виробника. Бюджетні та хороші дієві засоби.

Саме цей гель для душу має приємний запах - свіжих лісових ягід, трошки з "гірчинкою".

Добре піниться та промиває забруднення.

Бадьорий аромат, підіймає настрій.

10/10

Подобаються ці гелі для душу, особливо жовтий з лимоном.

Саме цей шоколадний беру вже не вперше.

Я не любитель аромату какао та і сам шоколад не люблю, але цей сподобався. А більше він подобається чоловіку).

Я ж міксую його з більш ніжними ароматами та переливаю в окрему ємність з дозатором, мені так зручніше користуватись.

Добре промиває, не викликає сухості та подразнень.

10/10

Ось така невеличка купка засобів в мене вийшла цього місяця. Але все сподобалось.