Попова Наталія

Запальний прищ, що робити?

Запальний прищ, що робити?

Часто чую від пацієнтів: «ну він мені заважав», «не можу пройти повз дзеркало», «але ж він мав гнійну голівку» тощо.

Але таким чином, ви провокуєте розповсюдження інфекції по всій шкірі обличчя, запалення, появу постзапальної пігментації і навіть рубця на місці, де просто був собі безобідний прищик.

Так, інколи ви можете пошкодити прищ (гнійник) випадково, коли наприклад вмиваєтесь, наносите тонік чи змиваєте мейк за допомогою ватного диску, що ж в такому разі робити ? Обробити це місце ща допомогою sos- засоба локального нанесення.

Також ці засоби вам стануть в нагоді, якщо на шкірі обличчя є 2-3 запальних елемента, часто в жінок таке буває перед критичними днями, коли переїли солодкого, був стрес тощо.

Всі засоби локального нанесення мають антибактеріальну, протизапальну дію, які допомагають швидше усунути набридливого прища з обличчя та при цьому не нашкодити.

📍Зверніть увагу на склад, зазвичай sos-засоби в своєму складі мають такі активні речовини, як:

  • AHA та -ВНА кислоти - протизапальна, відлущувальна, освітлююча дія;
  • екстракт центели азіатської, чайного дерева,пантенол, алоє - відновлення та зволоження;
  • сірка - себорегулююча, протизапальна дія;
  • олія розмарину - антисептична дія;
  • Zinc PCA - протизапальна, підсушувальна, антимікробна дія.

📍Як використовувати?

Попередньо обов‘язково очистіть шкіру обличчя, просушіть за допомогою паперового полотенця та нанесіть локально засіб безпосередньо на запальний елемент.

📍Ось мої улюблені засоби для локального нанесення:

Діліться в коментарях своїми улюбленими sos-засобами.

Попова Наталія
66
Підписники
0