Дарина🦉

Альгінатна маска для шкіри навколо очей, з пептидами

Альгінатна маска для шкіри навколо очей, з пептидами
Альгінатна маска для шкіри навколо очей, з пептидами

Всім привіт!

Сьогодні поділюся своїми враженнми, щодо альгінатної маски для шкіри навколо очей з пептидами від Joko Blend .

Раніще ніколи не користувалась масками для шкіри навколо очей.

Які переваги виділяє виробник?!

- змішується з водою до отримання однорідної консистенції;

- легко розподіляється і не стікає після нанесення;

- має протизапальну дію;

- розгладжує дрібні мімічні зморшки;

- відновлює м'якість і пружність шкірного покриву

- добре підходить для всіх типів епідермісу;

- зменшує набряклість;

- насичує живильною вологою.

Зовнішній вигляд

Білий пакетик, гарної (плотної) якості. З назвою засобу та бренду. На звороті, є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 20 г.

Аромат та текстура

Має легкий пудрово-ягідний аромат, дуже приємний. При нанесенні на шкіру аромат зникає.

Текстура нагадує борошно. Ніжно рожевий колір.

Склад

Diatomaceous Earth, Sodium Alginate, Calcium Sulfate, Sodium Pyrophosphate, Water, Glycerin, Steareth-20, N-hydroxysuccinimide, Chrysin, Hesperedin Methyl Chalcone, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Parfume, E122 .

Діатоміт у складі — компонент, отриманий із водоростей. Він щадно відлущує ороговілий шар клітин, стимулює регенераційні процеси, освіжає тон шкіри та вирівнює її мікрорельєф. Засіб також надає живильну та зволожувальну дію, усуває млявість і тьмяність.

Спосіб застосування

Відміряти 5 г маски ( чайно ложка без гірки ), і висипати в окрему суху ємність.
Додати 15 г ледь теплої води ( в мене з цим завжди проблема, тому воду відміряю через шприц, мені так зручно ). Ретельно перемішати до однорідної консистенції ( виходе сметана). Нанести маску на зону навколо очей або безпосередньо на закриті очі за допомогою шпателя щільним шаром. Залишити на 20-25 хвилин до повного висихання. Зняти маску, нанести зволожувальний засіб.

Дуже приємно, без труда лягає на шкіру. Доволі швидко застигає. Відчувається легкий холодок перші 5 хвилин.

Знімається доволі легко, не залищаючи слідів.

Враження після застосування

1. Гарно припирає набряк, з ранку це прям дуже помітно.

2. Добре живить та зволожує шкіру.

3. Вплива на зморшки я не помітила

4. Економічна, 20 г. вистачить на 4 рази ( але для мене 5 г , було забагато на один раз)

5. Приємні відчуття при користуванні.

6. Бюджетність.

7. Ніяких негативних відчутів не було.

Мінусів для мене ця маска не має. Дуже класно вписується в доглядову рутину (якщо не лінькуватися, та робити її).

Всім дякую за увагу!

Альгінатна маска для шкіри навколо очей, з пептидами
Альгінатна маска для шкіри навколо очей, з пептидами
Альгінатна маска для шкіри навколо очей, з пептидами
Альгінатна маска для шкіри навколо очей, з пептидами