alena.rosee

Щасливий Світанок з Lerbolario

Щасливий Світанок з Lerbolario

Всім привіт ! 💕

Новий місяць - нові відгуки на новинки та не тільки 💛

Тому розпочинаю з нового аромату італійського бренду L’erbolario , який прийшлов мені у подаруночок, писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/25661/

З брендом у нас давні дружні стосунки , я обожнюю їх продукцію для тіла , обличчя та деякі парфумовані лінійки.

Сьогодні ж мова про нову парфумовану лінійку «Світанок в Азії» (саме такий переклад Alba in Asia) .

У Ерболаріо дуже якісні парфуми , вони можуть подобатись чи ні , але неможливо не відмітити саме якість сировини .

Це ж зрозуміло , для своєї продукції бренд використовує або власноруч вирощені трави/квіти або компоненти найвищої якості , тому ціни не дуже для нас бюджетні.

Тут не зустрінете спирт поганої якості , брудні мускуси , неприємні бази в ароматам. Аромати автентичні , багато з них досить оригінальні по звучанню.

Піраміда аромату:

Початкова нота: Лимон, Лотос

Нота серця: Водяні ноти, Квітка апельсина

Кінцева нота: Білий мускус, Кедр

Аромат розкривається соковитими цитрусовими нотами в дуеті з водно-квітковими нотами!

Він такий захоплюючий на старті , що нагадує відчуття , немов ви вмиваєтесь крижаною цитрусово- квітковою водою 🌸 Бодрить !

Згодом парфум округляє свої крижані кути та проявляє цікаву ноту - лотос 🪷

Ця нотка в парфумерії досить неоднозначна : є лотоси солодкі , є болотні , є свіжі .

Тут саме свіжа версія без будь-яких натяків на стоячу воду чи якісь дивні запах .

Ці лотоси ростуть в кришталево - прозорому озері та просто відображають красу навколо ✨

В базі хоч і мускус , але такий делікатний , що я навіть спочатку його не відчула , ніжний , трошки кремовий .

Дуже правильна назва до парфумованиї води , вона ідеально відображає настрій, композицію , тональність аромату. ✨

Ця вода дає відчуття прекрасного , немов ви тендітна героїня якось фільму про принцес та королев 🤩

Стійкість: 5-7 годин

Шлейф: помірний

В базі : не замилюється

Доглядова лінійка : крем для тіла , крем маска для рук , крем для ніг, скраб - все пахне ідентично , та з парфумованим кремом аромат продовжується весь день. Сам крем прекрасний зволожуючий баттер, про нього розповім пізніше .

Тому кому подобається такий напрямок в парфумерії - можна спробувати і Alba in Asia 🌅

Дякую за увагу! 💐