Той самий випадок, коли якість вище за ціну

Той самий випадок, коли якість вище за ціну

В часи моєї юності особливою популярністю користувалися дві польські косметичні марки Avon та Eveline, тому з їх продукцією я знайома не по чуткам))

Звісно, щось подобається і зараз, щось ні. Особисто моїми фаворитами є деякі декоративні продукти.

Один з них це розсипчата прозора пудра з ароматом банана від Eveline.

Чесно кажучи, я довго вагалася чи варто її взагалі купувати, бентежила низька ціна, але підкупили позитивні відгуки, тому все таки придбала.
Пакування
Пудрениця не вирізняється чимось особливим, звичайна, пластикова, з кришечкою яка відкручується.


В середині знаходиться пуховика, але я нею ніколи не користуюсь, так як мені зручніше наносити пудру пензлем.


Можливо комусь не сподобається відсутність дзеркала, але для мене це скоріше "+", тому що все одно в нього незручно дивитися , адже пудра завжди осідає.

В середині пудрениці досить великі отвори, тому добути потрібну кількість можна без проблем.

Пудра має легкий,приємний банановий аромат, на вигляд мілкого помолу, напівпрозора.

Одна з переваг такої пудри, це те що, її не можна нанести якось неправильно чи нерівномірно, адже вона практично не видима на шкірі, після нанесення отримуємо матовий тон з легким сяйвом.


Хоча пудра і вважається універсальною, але через наявність світловідбиваючих частинок краще підійде власницям світлої шкіри.


Я полюбляю користуватись нею влітку для фіксації макіяжу, з цим завданням вона справляється на "ура"!
До того ж на обличчі зовсім не відчувається, а отже і не створює ефекту маски.


Якщо ви шукаєте бюджетну розсипчату пудру, рекомендую звернути на неї увагу!

Нажаль, моя вже закінчується, залишилось на декілька раз, тому задумуюсь ще над покупкою персикової з цієї ж серії ( хочеться спробувати щось новеньке для себе), про яку дівчата теж добре відгукуються.


Той самий випадок, коли якість вище за ціну