Anastasia Holubenko

Чи замаскує нашумівший консилер мої синячки під очима? | Catrice Under Eye Brightener

Чи замаскує нашумівший консилер мої синячки під очима? | Catrice Under Eye Brightener

Розпочнемо з пакування та дизайну

Перед нами маленька шайбочка у мінімалістичному дизайні масою продукту в 4,2 грами. Думаю для зони навколо очей цієї кількості на довгий період часу буде достатньо.

Відтінок саме цього рожевого консилеру - 010 Light Rose.

Чи замаскує нашумівший консилер мої синячки під очима? | Catrice Under Eye Brightener

Текстура досить масляниста, власне за рахунок олій у складі, а саме олії Ши, соняшникової та касторової. Не зовсім розумію, нащо вони тут, але думаю, що така жирненька текстура зайде власницям сухої шкіри.

Весь склад можете проаналізувати тут:

Pentaerythrityl Tetraisostearate, Ethylhexyl Palmitate, Mica, Sorbitan Sesquioleate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Synthetic Fluorphlogopite, Tribehenin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Tapioca Starch, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Bisabolol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77492 (Iron Oxides), Ci 77499 (Iron Oxides), Ci 77891 (Titanium Dioxide).

Детальніше про текстуру, мої враження від неї та всі етапи нанесення будуть трішки нижче 👇🏻

Вирішила показати вам ще свотч на руці, щоб поглянути, як він справиться з венками

Запам'ятаємо моє до 👀

Я маю дуже тоненьку шкіру навколо очей з помітними синячками, які завжди мене дуже дратують, тому без консилеру я нікуди 🙈

Усі фото я залишила без ретуші, аби передати справжню текстуру та ступінь перекриття, тому терпимо якісь мої покрасніння чи розширені пори 😹

Вже на цьому етапі помітно як гарно перекрився синячок.

Ось саме на цьому етапі хочу поговорити з вами про його текстуру. Як я казала раніше, вона досить жирненька за рахунок олій у складі, це і відчувається в зоні під очима, наче доволі плотний жирненький крем, не дуже схожа на звичні мені консилери. Наносила і розтушовувала я даний консилер як завжди пальчиками - для мене це найзручніший та найоптимальніший метод нанесення консилеру.

Консилер гарно розприділяється, тушується та не скочується під час нанесення

Тут можете порівняти різницю між розтушованим та тільки нанесеним консилером Catrice Under Eye Brightener

На жаль, мені не зовсім достатньо перекриття тільки від даного консилеру. Він гарно висвітлив, але не докінця перекрив мій синець. Плюс, за рахунок своєї жирненької текстури, я не впевнена в його гарній носибельності та стійкості, тому в соло я його не носитиму, а буду використовувати виходячи з його назви - як висвітлювач перед нанесенням консилеру. Порівняти нанесення просто Catrice Under Eye Brightener і нанесення наверх консилеру Maybelline Fit Me! у відтінку 05 Ivory ви можете на фото 🫶🏻

Тандем з консилером мені подобається набагато більше

ВАЖЛИВА ПОРАДА:

Пісял нанесення консилеру Catrice Under Eye Brightener дайте йому трішки часу зафіксуватись на вашій шкірі і тільки після цього наносьте поверх консилер. Так ваш макіяж буде більш стійким в зоні навколо очей і продукти не змішаються так сильно між собою.

Вже видно доволі класний результат, але задля більшої і довшої стійкості я закріплюю консилер пудрою (і вам раджу 😉)

На першому фото закріплено пудрою лише ліве око, на другому фото обидва ✨

Використовувала пудру Eveline Cosmetics Matt My Day Banana Powder

Результат який говорить сам за себе 💕

Мастхев для людей із дуже тонкою шкірою навколо очей та вираженими синячками

Але все ж, в соло я не раджу використовувати даний продукт, хоча можливо комусь і сподобається ефект і стійкість лише від цього продукту, мені, на жаль його не вистачає

Раджу також використовувати перевірений часом улюблений консилер, який у вас не скочується під очима та закріплювати все це діло пудрою - тоді ефект та стійкість буде забезпечена вам до кінця дня 🫶🏻

Я надалі буду його сприймати в більшості саме як висвітлювач та певну базу під основний консилер та радо використовувати у своїх макіяжах

Щодо стійкості такого методу - тримається дуже добре, якщо це не супердовгий день з макіяжем, але якщо говорити вже про 12+ годин, то тут напевно будь-який консилер чи тон почне потихеньку зникати з вашого обличчя, це звичний процес 🙈

Сподіваюсь, даний пост був корисним для вас і ви підтримаєте мої старання лайками та коментарями 💕

Як вам результат? Чи вже тестували його, якщо так, то чи сподобався вам результат? Діліться в коментарях 💌

До нових зустрічей! 🫶🏻