Анастасія Фоміна

Порожні пляшечки за січень 2024

Порожні пляшечки за січень 2024

Починаю знову вести свою улюблену рубрику «Порожні пляшечки».У мене тут продуктів небагато,проте…усі вони дуже класні і я б з радістю їх повторила в майбутньому.

Почнемо з мега бюджетного скрабу,який пахне малинкою,круто відлушує усі мертві часточки шкіри на вашому тілі,освіжає,підтягує шкіру і робить її ну дуже м‘якенькою.Від мене йому однозначно лайк👍🏼

Шампунь від Garnier з лінійки Superfood з ананасом-це ідеальний для мого волосся шампунь.Він круто очищує,але не сушить,розгладжує,дає об‘єм,не робить моє волосся жирним на наступний день після використання та змушує моє волосся неймовірно сяяти та пахнути.10000 лайків йому від мене і до речі нову пляшечку я вже придбала,а це найкращий показник любові до продукту👍🏼

Сироватка Biono з амінокислотами та кераміками-класно зволожує,швидко вбирається,не викликає висипів та допомогає шкірі бути зволоженою та свіжою.Лайк їй за все вище сказане👍🏼

Крем для обличчя від Q+A з цинком-крутецький легкий проте діючий крем для комбінованої проблемної шкіри.Мені особисто справді допомогав боротися з висипами,швидше їх загоював,проте зовсім не сушив шкіру.А ще його вистачило мені майже на 4 місяці-отже теж заслуговує лайк👍🏼

Олівець тонкий для брів Bogenia-бюджетний,стійкий,не надто сухий і не жирний,робить натуральні проте можна намалювати дуже пухнасті та широкі брови,має хороші природні відтінки.Але швидко закінчується або ламається(я так і не зрозуміла),але мені справді сподобався-лайк👍🏼

Гель для душу O’shy-тропічний літній аромат приємного гелю для душу,який освіжає ,очищує ,але не пересушує шкіру,не викликає подразнень і лущень.Та ще і купувала я його за 52 грн-лайк👍🏼

Що ж тепер можна все це викидати та починати збирати нове “сміття»😅

Порожні пляшечки за січень 2024