ДАРÍЯ КÓВАЧ

А тепер усе інакше,просто навпаки

А тепер усе інакше,просто навпаки

Привіт,красуні,я вже ділилась з вами тим,що оновлюю свої косметичні запаси. Але, тепер я закінчуватиму все те, що почала

Отже,що я залишаю,а від чого відмовляюсь?

  • Я завершую пінку від CeraVe і перейду на гель для вмивання від Biono. Пінка почала підсушувати, хочеться спробувати бренд biono.
  • Також мою рутину покидає Убтан careful. І знов прийде на заміну ензимна пудра biono

Про Mermade я готую окремий допис, де буду і хвалити і трохи сварити.

Їх засоби у мене закінчились і там я розповім, чому не повторюю

Перейдемо до оновлень.

  • Мініатюра крему laneige з вітаміном С, про неї я напишу згодом, але спойлер, великий формат не куплю. Шукатиму щось інше на заміну або взагалі приберу цей етап з рутини, так як ензимна буде з вітаміном с
  • Лосьйон Needly, мрія здійснена і чесно я вже задоволена ним. Але чекаю ще, щоб поділитись повним враженням згодом. Там і скажу чи повторюватиму знов
  • Ну і маска для губ laneige. Вона гарно зволожує, великий формат я не куплю, бо цю манюню взагалі ніяк не добʼю

Тепер важка тема

Справа в тому, що я отримала дуууууууже багато засобів на затест

Тож поки я ще нічого не придбала нового і тут хочу порадитись, почути враження від серії garnier з кмином і вугіллям

Хочу її придбати, бо моє волосся не прям вибагливе,супер дорогі і якісні засоби мені не треба

Зараз я домиваю ще matrix,повторювати не хочу бо там силікони

  • Залишаю лиш скраб від СР-1, він крутий

А косметику буду розбирати разом з вами,у відео форматі, згодом, коли нарешті отримаю нову косметичку🥹

Чекаєте?)

Обіймаю💌