Дарина🦉

Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е

Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е

Привіт Shelly !

Моє знайомство з брендом Shelly почалося з олії для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е. Для мене засоби для нігтів зараз дуже актуальні, бо займаюся лікуванням та відновленням своїх нігтів.

Тож ділюся своїми враженнями.

Зовнішній вигляд

Олія в формі олівця-стику, стик пластиковий та прозорий. На кінці знаходиться "кнопка", завдяки якій олія поступає до верху, на пензлик.

Ковпачок добре закривається. Об'єм 3 мл.

Пензлик дуже зручний, виконаний з ворсу, доволі приємний в застосуванні, лагідно ковзає по шкірі.

Аромат та консістенція

Аромат який нагадує літо, суниця з соковито-солодкими ягодами. Дуже приємний, зберігається на шкірі деякий час.

Консистенція - рідка олія, але вона не тече. Доволі жирна, але відчуття ліпкості відсутне. Вбирається в шкіру протягом 10 хвилин.

Склад (інформація з сайту)

Paraffinum Liqvidum, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Fragaria Vesca (Strawberry) Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Fragrance, CI 7.

Формула розроблена на основі комплексу цінних олій макадамії, виноградних кісточок, коноплі, насіння соняшнику. В синергії вони забезпечують пом'якшувальну і живильну дію, сприяють зміцненню нігтів. Екстракт суниці має антибактеріальні властивості. Вітамін Е запобігає появі тріщин та розшаруванню нігтів, сприяє їх відновленню і прискорює ріст.

Враження від застосування та результат

Наношу олію один раз на день та роблю легкий масаж. Для мене це стало приємним ретуалом, завдяки комфортному нанесенню та гарному миттєвому результату.

Переваги олії для мене:

- Швидке зволоження та живлення;

- Надає гарного блиску нігтям;

- Протягом дня не має відчуття сухості;

- Дуже зручний формат, можно всюди брати з собою;

- Аромат який заворожує і нагадує літо;

- Економічність в використанні, завдяки формату засоба;

- Бюджетність.

Знайомство війшло дуже вдалим, тож буду продовжувати відносини з цим брендом!

Всім дякую за увагу🍓

Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е
Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е