Вікторія Громова

Charlotte Tilbury, Golden Rose, Colour Intense, Topface, Lamel, Notage

Charlotte Tilbury, Golden Rose, Colour Intense, Topface, Lamel, Notage

Олівчиків в мене накопичилось багато, тому поділила на дві частини.

В цій будуть здебільшого нюдові, рожеві, пильно-рожеві…

  1. Colour Intense 90 nude - взагалі полюбляю олівчики цього бренду. Автоматичні, мʼякі, малюють як по маслу. Цей колір, коричневий з червоним підтоном. В залежності від помади буде або більш коричневим, або навпаки, більш цегляний колір.
  2. Topface Waterproof lip liner 106 - гарний нюд з пильно-рожевим підтоном. Він більш матовий, швидко стирається, тому підточувати його треба частіше, але колір😍
  3. Lamel Long Lasting gel lip liner 407- вже культовий, дуууже гарний нюд. З правильним коричневим кольором. Єдине що мені не подобається, це його точити, ніколи не получається, постійно обламується, тому що він дуже мʼякий та масляний. Але за цей колір, я йому це вибачаю.
  4. Notage Waterproof lip liner 701 - нюд з рожевим-коричневим підтоном. Мені дуже подобається.
  5. Charlotte Tilbury Pillow Talk - відомий на весь світ. В мене був набір з помадою та блиском з цієї ж серії. Саме цей олівець стільки не коштує звісно. Тут ви сплатите за бренд. Він мʼякий але не занадто. З явний рожево-персиковим підтоном. Гарно малює. Ще раз купувати не буду.
  6. Golden Rose Lip liner 223 - дуже гарний відтінок, як на мене майже ідеальний. Нюд, з саме коричневим підтоном. В залежності від помади буде більш або менш коричневим. Маю 2 таких і думаю, буду повторювати постійно.
Charlotte Tilbury, Golden Rose, Colour Intense, Topface, Lamel, Notage
Charlotte Tilbury, Golden Rose, Colour Intense, Topface, Lamel, Notage
Charlotte Tilbury, Golden Rose, Colour Intense, Topface, Lamel, Notage
Charlotte Tilbury, Golden Rose, Colour Intense, Topface, Lamel, Notage