Anna_feerie

Загадковий L'interdit від Givenchy

Загадковий L'interdit від Givenchy

Історія створення цього парфуму змусила мене одразу ж захотіти собі такий флакончик))) Перший варіант L'interdit Юбер де Живанши в далекому 1957 присвятив своїй музі Одрі Хепберн. Акторка, в свою чергу, була в захваті від казкового шлейфу і, жартуючи, заборонила дизайнеру продавати цей аромат ще комусь (звідси і назва, в перекладі означає - "Заборонене").

Тож, мені стало дуже цікаво і собі протестувати сучасну версію парфуму зірки. І от, за чудовим співпадінням, подружка організовувала в Києві вечірку на честь презентації L'interdit та подарувала мені бажану мініатюрку.

Загадковий L'interdit від Givenchy

Але я, як і багато інших дівчат, при першому затесті відчула виноград 🍇🍇🍇! Такий яскравий аромат Ізабелли в оточенні квітів і ванілі. З часом, коли мій флакон відстоявся, ця нота перестала бути такою агресивною, і зараз я не можу виділити щось конкретне - для мене це збалансований, вишуканий та доречний парфум для жінки з "вищого світу". (Спойлер: не для мене 🤪).

На мені не дуже стійкий, шлейфу майже не відчуваю (хоча Ланком/Шанель для мене бувають занадто гучними). Чогось мені не вистачає, зазвичай рука тягнеться до моїх улюбленців, а ця крихітка досі стоїть та чекає свого часу))