Lily♥️

ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar

ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar
ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar
ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar

Привіт, girls! Ви вже напевно добре знаєте про мою любов до аптечної косметики про яку я часто розповідаю. Сьогодні ж поговоримо про догляд за волоссям, зазвичай я використовую професійні засоби, проте сьогодні буду тестувати маску від корейського бренду Lador.

Взагалі в Кореї і не лише, маска називається Treatment: основна функція – це лікування волосся, і обираємо ми її залежно від потреби. Я хотіла якийсь засіб для додання блиску та наповнення волосини отож обрала цей цікавий продукт.

Маска з яблучним оцтом Lador ACV Vinegar Treatment забезпечує одночасний догляд за волоссям та шкірою голови.

  • Багатий на вітаміни оцет і яблучний екстракт нормалізують рівень pH, забезпечуючи чисту шкіру голови і блиск, а 16 рослинних екстрактів і низькомолекулярний білок живлять волосся, забезпечуючи здоровий догляд.
  • Еластичність: низькомолекулярний білок з невеликою молекулярною масою сприяє синтезу колагену волосся, роблячи волосся еластичним.
  • Кондиціювання: 4 види рослинних олій і яблучний екстракт упорядковують кутикули волосся, а багатий вітамінами інгредієнт оцту розгладжує структуру волосся.
  • 16 видів рослинних екстрактів: 16 видів рослинних екстрактів роблять волосся м'яким, живлячи його.
  • pH 5.5 слабка кислотність: зволожує і дбайливо доглядає ламке волосся через дисбаланс pH.

Взагалі раніше я вже тестувала засоби від Lador і не була сильно вражена. Огляд можна подивитися за посиланням нижче:

https://club.makeup.com.ua/looks/15204/

ACV Vinegar Treatment мені дуже сподобався: має досить плотну текстуру, аромат фруктовий дещо хімічний, на волоссі не залишається, я аромату яблучного оцту не відчула.

Після нанесення відразу відчувається гладкість волосини, я тримала орієнтовно 15 хвилин – цього достатньо, аби маска подіяла. У мене на моє довге волосся пішло 1/2 саше. В мене є два саше, його вистачить на 4 рази, а цього повністю достатньо аби зрозуміти продукт, поки я дуже задоволена.

Також використовувала наступні продукти, позначила нижче:

  • шампунь і кондиціонер від Wella Professional Oil reflections
  • Розчіска / браш від Olivia Garden розчісую після нанесення маски і сушу волосся
  • Використовуюттакож для цього розчіску від Janeke, але OG подобається більше
  • Олійка для краси волосся Davines Oi Absolute

Рекомендую спробувати, результат блиск і гладкість є , як і було у мене в запиті)

Більше про догляд за волоссям знайдеш за хештегом

#LilyHairCare

ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar
ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar
ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar
ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar
ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar
ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar
ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar
ТЕСТУЮ НОВУ МАСКУ: Маска для волосся Lador ACV Vinegar