Vikulyk

Універсальна палетка від Dior

Універсальна палетка від Dior
Універсальна палетка від Dior

В першу чергу ця палетка мені подобається своєю універсальністю, вона в мене дуже давно, об'їздила зімною не одну країну і от нещодавно при падінні пошкодилась, але насправді була завжди досить міцна.

Я чула про неї багато похвальних відгуків, в нас її довго не було, то я змогла її придбати аж на Єлисейських полях)

В мене відтінок 001, всього їх є два.

Універсальна палетка від Dior
  • Сяйво тут шикарне, досить помітне, можна блистіти, як новорічна ялинка, тому останнім часом рідко користуюсь в денному макіяжі, зате у вечірній час ви будете зірка.
  • Блискітки хоч і явні, але вони дуже дрібного помолу.
  • Текстура шовковиста, продукт гарно спресований.
  • Немає білої пудрової бази, яка робить не блік, а пляму і некрасиві переломи світла, що буває у деяких хайлайтерів, тут все ок і блік дуже красивий.
  • Стійкість висока.

Так виглядала спочатку

Палеткою можна нафарбувати практично все обличчя, я навіть не брала з собою тіней, вона мені: хайлайрер, бронзер, рум'яна і тіні, доречі саме в плані останнього люблю використовувати найбільше.

Тут є чотири відтінки, всі блискучі:

Сріблястий має вкраплення щей нейтральних блискіток, в результаті з ним виходить таке, наче місячне сяйво.

Золотистий дуже гарний, сонячний, колір шампанського.

Рожевий Найбільш пігментовиний і яскравий, можна використовувати як хайлатер чи рум'яна.

Коричневий ідеальний, як бронзер.

Хайлайтер і макіяж очей виконаний повністю палеткою, мені подобається це сяйво, виглядає доволі вишуканим.

Палетка класна, мені подобається, для мене вона, як кусочок історії з життя ❤️