Alina_Demchenko

Аромат з атмосферою фільма Мумія : Landor Perfect Idol Black

Аромат з атмосферою фільма Мумія : Landor Perfect Idol Black
Аромат з атмосферою фільма Мумія : Landor Perfect Idol Black
Аромат з атмосферою фільма Мумія : Landor Perfect Idol Black
Аромат з атмосферою фільма Мумія : Landor Perfect Idol Black
Аромат з атмосферою фільма Мумія : Landor Perfect Idol Black

Ну полюбляю я створювати асоціації для якихось парфумів. Це робить їх особливими і зберігає в них якусь подію чи атмосферу. Інколи така асоціація з'являється через якусь подію, а інколи - це може бути якийсь персонаж, фільм чи історія яка відбувається в голові. Саме так Perfect Idol Black від Landor, отримав свою , пов'язану з фільмом Мумія 1999року.

Ще з самого початку, побачивши темну, майже чорну рідину, я розуміла характеристику аромату. Це повинно бути щось темне, димне та в'язке, зі східними та солодкими мотивами. Відкривши флакон - моя теорія підтвердилась. Вперед виривались густі дерев'яні смолисті ноти, де гіпнотуючи сидів дим і пряність. Після розпилення аромату, мене вразило на скільки аромат змінився. Очікуючи отримати різкі кедрові ноти, я отримала солодкі та м'які ноти, де проступали боби тонка та амбрета, яка надавала м'якості і легкого мускуса. За цим, було складно, але реально, розчути сіль, яка змішалась з більш солодкими нотами, залишаюши після себе доволі цікавий свіжий аромат. Старт звучить як світанок, коли всі пригоди залишились позаду, коли сонечко торкається землі, а солона шкіра притрушина пилом та піском, починає зігріватися. Поступово, аромат стає більш різким. Такий перехід став для мене досить незвичним, бо за м'якістю старта, я думала що солодкість буде ставати більш вязкою та значимою. Але прийшов дим. Густий тютюновий аромат, додав цьому парфуму характеру та темності. Середина - це противовіс старту. Він темний, він ховає спокій та викликає відчуття, що ось ось щось станеться. Це аромат розпочатої пригоди, де за кожним поворотом, нові випробування. Аромат став грати більш драйвово та таємничо, стало більш відчутно що це саме ЧОЛОВІЧИЙ аромат. Дим та прянощі доповненні деревом та мускуліними нотами , звучать класично, нічого не вибивається і не викликає негативниї емоцій. Яскраво, шлейфово, він заповнює все навкруги, гіпнотуючи оточуючих. База розкривається ще міцніше, наче навіть алкогольно, більше відчувається дерево, але дим - його відчутно завжди і всюди. База максимально анімалістична. Яскраво відчувається шкіра, гаряча деревина та ладан. Цікаве комбо, яке може здаватися багатьом доволі специфічним. Але завдяки дереву і ладану, під кінець, аромат стає м'яким і звучить ще довго саме так, не задушливо і пряно.

Що ж ховається в нотах ?

  • Старт : Амбрета, Боби тонка, Зелені ноти, Кава, Кедр, Морська сіль. Ця частина - неймовірно сподобалась саме на мені. М'яка, тепла та свіжа. Хоча кава і не відчувається якось яскраво, але згладжує всі інші ноти. Особливо сподобалось як грає сіль.
  • Середні ноти : Дим, Лабданум, Мускатний горіх, Мірра, Тютюн, Уд. Коли бачиш ноти, розумієш, що домінує. Це точно Мускатний горіх, Тютюн та Дим. Це те що виділяється, хоча кедр зі старту - перебіг у середину і через це, трошки затьмарив Мірру і Уд.
  • База: Амбра, Бурштин, Ветівер, Дим, Замша, Ладан, Мускус, Пачулі, Уд. Якщо не принюхуватись, то перше що лізе в голову - Замша. Це те що відчула моя мама, коли я попросила понюхати і я з нею згодна. Авжеж, коли більш детально відчути аромат, то розумієш, що дим нікуди не дівся, а лише вигідно поєднався з ладаном і бурштином.

Які виводи я зрозбила після затесту аромату ?

Ну по перше він гарний, це такий класично-ідеальний представник східної чоловічої парфумерії, з трохи вінтажним підтекстом. Мене особливо вразила база та старт. Звучав би аромат весь час як в старті - він би завоював серця багатьох дівчат, які полюбляють темні східні аромати. Середні ноти - виявились для мене за важкі. Але це чоловічий аромат. Там просто не могло бути чогось карамельного чи шоколадного. Для мене - не вистачило солодкості, а для чоловіка - мабуть буде заважким, хоча ось коли приходить база - йому повинно сподобатись. Ще хочу додати, що не знаю звідки АЛЕ Я ВІДЧУВАЮ КАРДАМОН. Що може так звучати - навіть не знаю.

Аромат з атмосферою фільма Мумія : Landor Perfect Idol Black
Аромат з атмосферою фільма Мумія : Landor Perfect Idol Black
Аромат з атмосферою фільма Мумія : Landor Perfect Idol Black
Аромат з атмосферою фільма Мумія : Landor Perfect Idol Black