Дашуля❤️

Очищувальний гель з подарункового боксу від Garnier ♡

Очищувальний гель з подарункового боксу від Garnier ♡

Особливості Garnier Naturals Vitamin C Cleansing Gel (що нам обіцяють):

забезпечує шкірі глибоке очищення від накопичених забруднень; усуває тьмяний відтінок, повертає яскраве сяйво; залишає відчуття повної чистоти й свіжості; захищає клітини від окислювального стресу; надає обличчю свіжого й здорового вигляду; вирізняється чудовим піноутворенням; зменшує жирний блиск; допомагає вирівняти тон.

Що помітила я :

  • запах дуже приємний, як і в попередніх двох продуктах🥰;
  • не викликав подразнень чи роздратувань шкіри, що для мене останнім часом стало дуже важливим, адже на фоні стресу моя шкіра стала дуже чутливою до будь-яких агресивних чи ні продуктів;
  • очищення доволі хороше, не ,,до скрипу,, (в хорошому сенсі). Хоч бачила багато відгуків про те що воно жорстке, але я іншої думки🤷‍♀️;
  • немає відчуття маски на обличчі і моя шкіра не благала про зволоження, як це було з іншими гелями🫣;
  • обличчя справді стає більш сяючим ;
  • жирний блиск звісно повинен забиратись бо це ж очищення 🤷‍♀️;
  • а от чи вирівнює гель тон шкіри це питання цікаве. Я вважаю, що такі продукти як гель для вмивання тон вирівняти не можуть, принаймні коли вони працюють поодинці. А от якщо взяти гель і користуватись в парі з сивороткою, де є такий же ефект чи іншими продуктами, то я вважаю що це цілком можливо... Поділіться своєю думкою з приводу цього, буде цікаво почитати❤️
  • Консистенція гелю дуже прикольна🤭 Спочатку як звичайний прозорий гель, але при спінюванні стає густою білою піною, при цьому залишається бути ніби ,,гелевою,,♡.

Очищувальний гель з подарункового боксу від Garnier ♡
Очищувальний гель з подарункового боксу від Garnier ♡

Я не очікувала багато від цього гелю чи чогось надкрутого насправді). Ще й прочитавши відгуки про жорстке очищення, я взагалі скептично віднеслась🤧 Але на мій подив гель мені дуже навіть сподобався і він значно кращий за ті, що в мене були до того✨️

Дякую за увагу♡