alena.rosee

Солодкі губки з Eveline Oh My Lips Chocolate

Солодкі губки з Eveline Oh My Lips Chocolate

Всім привіт! 💕

Я обожнюю бджолиний плампер для губ від Eveline , про нього писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/21481/

але сьогодні мова про шоколадну версію 🍫 тому давайте дивитись , чи настільки він мені подобається , що б повторити покупку ?)

Солодкі губки з Eveline Oh My Lips Chocolate

Шоколадна версія мені показалась трошки лайтовішої , чим бджолина , але розглянемо характеристики :

  • Блиск продається в коробочці , де вказана вся інформація о продукті . Так як мій блиск вже закінчився і пішов у викидушки , то коробочки на фото нема.
  • Аплікатор зручний, набирає блиску рівно скільки треба
  • тюбик зроблений якісно, блиск не тече в сумці , сам тюбик не розкручується
  • Колір! Тут цікавий факт , в мене був цей блиск 2 рази і колір трошки відрізнявся , перший мій був більш шоколадний , другий (цей що на фото) більш світлий та має більше рожевого пігменту. Думаю це залежить від партії чи через якийсь час виробник трошки змінив пігментацію продукта .
  • Блиск дає глянцевий фініш ✨ та природній приємний відтінок на губах ✨
  • Щодо ефекту збільшення - мені здається саме у бджолиного ефект більше виражений . Тому якщо не дуже подобається покалування - в цій версії блиску її менше )
  • Ефект наповнення губ , розгладження та зволоження є 💦 губки досить довго зволожені
  • Глянець зберігається на губах досить довго , модна і каву випити і з'їсти чогось )
  • Наношу блиск і соло , і на олівець . На свотчах блиск соло, свій колір губ не перекриває , але додає теплий акцент )
  • Запах: пахне шоколадними цукерками 🍫

То ж можу рекомендувати його ? Авжеж , це хороший зволожуючий блиск з легким пламп ефектом , від нього не пекуть губи . Якщо полюбляєте більш хард ефекти - то цей блиск буде досить лагідним ✨