Demchenko Alina

Справжній готичний колір : Max Factor colour elixir lip liner deep berry

Справжній готичний колір : Max Factor colour elixir lip liner deep berry
Справжній готичний колір : Max Factor colour elixir lip liner deep berry
Справжній готичний колір : Max Factor colour elixir lip liner deep berry
Справжній готичний колір : Max Factor colour elixir lip liner deep berry

Ще з самого дитинства, я чула лише гарні відгуки на продукцію від бренду Max Factor. Мама купляла їх пудру, їх туші, помади і в моїй пам'яті це були супер шикарні продукти , як то говорять " НЕ ЧІПАЙ, ТО НА СВЯТІ". Як ітог, я вже доросла, то ж і собі я придбала щось з бренду, який з дитинства, мені здавався чимось прям ВАУ.

Max Factor Colour Elixir Lip Liner - це гарний за якістю олівець з приємною текстурою. Він має щось спільне як з гелевими, та і зі звичайними олівцями. Він є декількох фінішів. Перламутровий - має більш м'яку, кремообразну текстуру, а ось матовий більш сухий, але при тому і більш стійкий. Олівець з легкістю витримаю каву, смаколики і навіть окрошку. Застигає доволі швидко, а завдяки середньої щільності текстури - легко зробити контур. Мінус все ж таки є: якщо ви такі як я , з кривими руками і не можете з першого разу намалювати контур, то вам знадобиться консилер, тому що витирається він трошки складно. Олівчик майже не сушить губи, а якщо використовувати лише як контур або розтушовати - взагалі не відчуватиметься на губах.

Після пів години в інтернеті і ще хвилин 20 в застосунках ( бо не могла згадати де купляла) - я дізналась, що цей прекрасний відтінок 070 deep berry. Я обожнюю такі кольори ще з 17 років. Темно ягідний колір, має особливе місце в моїй косметичці. І хоча на фотографіях губ, здається що він плешивить, то це не так. То результат нашаровування у місцях де є тріщіни (через це там відтінок темніший, а в інших місцях світліший). Цей відтінок містить доволі нейтральний підтон, через що підходить як до сливових помад, так і до більш червоних. До недавніх пір - мій єдиний темний олівець ( не рахуючи супер старі олівці від рубі роуз) , яким я користувалась з великим задоволенням і часто використовувала його в макіяжах для спільноти.

Справжній готичний колір : Max Factor colour elixir lip liner deep berry
Справжній готичний колір : Max Factor colour elixir lip liner deep berry
Справжній готичний колір : Max Factor colour elixir lip liner deep berry
Справжній готичний колір : Max Factor colour elixir lip liner deep berry
Справжній готичний колір : Max Factor colour elixir lip liner deep berry