molena

Впізнай туш за цим фото)

Впізнай туш за цим фото)

Довго тримати інтригу не буду - це Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Oh Pretty.
Побачила її у wowmom і мені захотілося спробувати та нарешті зіскочити з Maybelline Lash Sensational, бо купувала останню 3 рази підряд.

У Eveline майже всі туші гарні і Oh Pretty не стала виключенням.
Мене здивувала довга тонка щіточка, вже відвикла від таких. Але вона дуже зручна, охоплює одразу всі війки від внутрішнього до зовнішнього куточка ока.

Впізнай туш за цим фото)
Впізнай туш за цим фото)

Oh Pretty - це про довжину. Війки миттєво витягуються майже вдвічі. Мені згадалася туш Telescopic Loreal, вона так само видовжувала.
Трохи об'єму Oh Pretty також додає, гарно розділяє, наче прочісує кожну війку.

Сьогодні туш пройшла суворий іспит на стійкість. Ввечері була злива, йшла без парасольки, ще й вітер дув прям в обличчя. Ну, думаю, зараз вся туш стече разом з дощем по обличчю. Але ні! Туш залишилася на віях, тільки трохи відбилася на верхніх повіках.

Тільки один нюанс: раніше мені вистачало туші Eveline на 7-8 місяців. Цією користуюся майже місяць і вона вже так відчутно підсохла та наче збирається закінчуватися.

А вам на скільки вистачало цих тушей із серії Variete? Яка туш зараз улюблена? Люблю пробувати новеньке за вашими порадами