𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Затест нових тональних засобів від Maybelline

Затест нових тональних засобів від Maybelline
Затест нових тональних засобів від Maybelline
Затест нових тональних засобів від Maybelline
Затест нових тональних засобів від Maybelline
Затест нових тональних засобів від Maybelline
Затест нових тональних засобів від Maybelline
Затест нових тональних засобів від Maybelline

Нещодавно Maybelline випустив нові тональні засоби і ось нарешті в магазинах з'явилися тестери.

Тональна основа 4в1 була в наявності у відтінках 00, 01 і 05. Самий перший колір світлим назвати важко, він більше до бежу, інші теж з тієї опери, тільки темніші, але підлаштовуються під власний тон вони досить непогано.

Формат у цих тональних на перший погляд цікавий, особливо для тих, хто раніше не пробував ті ж самі консилери від Maybelline зі спонжиком, а от ті хто пробував... мабуть не будуть в захваті із-за багатьох причин, хоча, можу і помилятись.

Принцип подачі тонального такий же, слід прокрутити верхню пластикову частину і засіб просочує собою спонж. При затесті, коли трохи більш інтенсивно натискаєш на спонж, то починає протікати біло-сяюча рідина, наче відокремлена від самого тонального, ніби фази роз'єднались. На фото виділила цей момент. Такий нюанс помітила від двох пляшок. Дивно... Але це коли сильніше притиснути.

Текстура по першим відчуттям легка, незвичайна і наче невагома, бо абсолютно не щільна, але тактильно відчувається, що вона жирненька. Після нанесення фініш вологий, живий з сяянням, а також основа містить багато блискіток, які гарно помітні. Основа довго не фіксується, щоб її наніс і вона увібралася. Перекриття легке, серйозні недоліки не перекриє.

У мене комбінова шкіра, яка схильна до жирності, тому думаю, що скоріш за все такий засіб не для цього типу, а от для нормальної і сухої думаю, що може підійти, особливо, якщо ви полюбляєте на шкірі сяйливий ефект.

4в1 звісно цікаво, але для мене мабуть таким би універсальним і багатофункціональним засіб не виявився б. В якості тональної основи під знаком питання, бо обличчя і без того схильне блистіти, та і не уявляю усюди блискітки... Як консилер - перекриття слабке, щоб маскувати певні недоліки, можливо щоб тільки придати сяючої свіжості. Хайлайтер - я люблю лите сяяння, а тут блискітки окремі, хоча можливо буде і красиво виглядати, бо має все одно підсвічуючу основу.

Після затесту у мене неоднозначні/змішані враження, але це більше стоюється відносно мого типу шкіри, бо думаю, що для жирної не найкращий варіант. Мені заради цікавості все одно хочеться спробувати, хоча і розумію, що це скоріш за все не для мене...

Також тестувала й інший тональний від Maybelline - стійкий тональний флюід з вітаміном С у скляному флаконі з піпеткою. Він зацікавив більше, бо гадаю що для мого типу може підійти краще. Тестери були у відтінку 02 і 03 - це достатньо світлі кольори. Тональний засіб не густий, має приємну текстуру. По першим враженням сподобався, але буду ще придивлятись.

Затест нових тональних засобів від Maybelline
Затест нових тональних засобів від Maybelline
Затест нових тональних засобів від Maybelline
Затест нових тональних засобів від Maybelline
Затест нових тональних засобів від Maybelline