alena.rosee

Мій щоденний макіяж з Lancome

Мій щоденний макіяж з Lancome

Всім привіт! 💕

Минулого місяця взагалі не вистачало часу на креативи та яскраві макіяжи , навіть прийшлось відмовитись від макіяж -челенджів 🙈

але часто зараз я в класичній кольоровій макіяжній гамі (теплі тіні , легкі освіжаючі румяна , стрілочка , нюд губи).

Поки готую допис про окремі помади Ланком з ось цього подарунку від Ланком https://club.makeup.com.ua/looks/27304/

, покажу одну в макіяжі , ну і палетку заодно )))

Що використовувала ? 💜

Обличчя:

  • Новий легкий тон від Мейбеллін , відтінок 0.5 (про перші враження написала в минулому відгуку) . Цей тон прекрасно виглядає і без бази .
  • Те що захотілось замалювати - додала крапельку консилеру Clarins , також його використовувала як базу під тіні. Шикарний консилер ✨
  • Скульптор - всїм відомі Ламель , відтінок 404.
  • Румяна з палетки Lancôme , вони нагадують румяна ланком у відтінку 02 або як більш сяючі Nars Orgasm. Теплий сяючий відтінок ✨ (дивись фото)
  • Хайлайтер Ламель - додала трошки трошки , бо тон в так сяючий 🤩

Очі:

  • Тіні - палетка Ланком з новорічного набору . Прекрасна палетка на кожен день, хоч і тіні наче звичайних відтінків , але на очах виглядають "дорого", ідеально тушуються ( і матові між собою, і матові та шимерні, темні відтінки дуже пігментовані). Тобто якщо вам потрібна ідеальна палетка на кожен день - зверніть увагу на цю . В мене чутливі очі , з цієї палеткою очі почувають себе комфортно ☺
  • олівець L'Oréal Khol - улюблений чорний олівець
  • туш Ланком Ідол - ідеальна для мене саме на кожен день , вона не осипається , не відпечатується, робить хороший натуральниц ефект , ну і ідеальна для чутливих очей 🖤

Брови:

улюблений олівець Maybelline , з ним роблю брови за 30 сек))

Губи:

  • Помада Ланком кремова , відтінок 6, Rose Nu , прекрасний відтінок на кожен день, має мікро шимер , який додає візуально об'єму губам (Додала свотч)
  • До помади нанесла трошки олівця по контуру , Ламель ,407.

Трошки фото і свотч помади 💄

Дякую за увагу 💐