Skomska Olya

Маска для розгладжування волосся від Lixa Pura Kosmetica.

Маска для розгладжування волосся від Lixa Pura Kosmetica.
Дана маска є професійною італійською косметикою для волосся, заснована на комплексі рослинних речовин, які забезпечують ефективний, і
водночас делікатний результат.
  • Представлена в об'ємі 200 мл та 500 мл.
  • Вартість : 320-470 грн взалежності від обєму.
  • Дизайн простий та лаконічний .
  • При відкритті є захисна мембрана - вона на стільки щільно приклеєна, що було дуже складно її відкрити, поки не взяла ножиці, щоб обрізати по колу. Перший раз така ситуація, що треба стільки зусиль, щоб дістатись до продукту)
  • Маска має кремову щільту текстуру(ніби густого крему) , приємна на дотик, аромат майже не відчувається, і це для мене мінус, адже я люблю запахи.
Призначення маски зі слів виробника: для блиску, пом'якшення, розгладження. То чи виконує вона свої функції?
Маска для розгладжування волосся від Lixa Pura Kosmetica.
Маска для розгладжування волосся від Lixa Pura Kosmetica.
Маска для розгладжування волосся від Lixa Pura Kosmetica.
  • НАТУРАЛЬНІ АКТИВНІ РЕЧОВИНИ МАСКИ:
    Ягоди годжі – антиоксидантна дія, захист від УФ-променів.
    Деревина ріжкового дерева - антивікова, поживна та пом'якшувальна дія
    Деревина черешні - антивікова, поживна та енергезуюча дія
    Деревина волоського горіха - детоксикуюча, поживна дія, зберігає колір волосся
    Олія абрикосових кісточок - пом'якшувальна, поживна, захисна дія, надає пружність.
  • СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Наношу на вимите вологе волосся, та залишаю декілька хвилин та змиваю. Під час нанесення волосся стає дуже гладеньке, маска ніби заповнюю кожен волосок.

Що маю після використання?

Волосся гладеньке, блискуче , м'яке , не плутається, не пушиться та не електризується. Маска точно виконує своє заявлене призначення.

З плюсів для мене :

  • гарний результат
  • приємна текстура
  • натуральний склад
  • великий обєм

З мінусів :

  • мембрана, яка вибісила з перших секунд)
  • ціна
  • хотілося б більш інтенсивний аромат

Висновок : як на мене маска не погана та справляється із своєю задачею. Чи повторила б її ? Більш все що ні . Навіть якби обирала у фізичному магазині і ознайомлювалась з різними масками - мій вибір не був в її сторону орієнтуючись на дизайн , аромат , ціну. Думаю я придбала б якийсь альтернативний варіант.