wowmom

Тренд на коричневі туші добрався і до мене: тестую одну з найпопулярніших

Тренд на коричневі туші добрався і до мене: тестую одну з найпопулярніших
Тренд на коричневі туші добрався і до мене: тестую одну з найпопулярніших

Привіт, красуні!

Я давно хотіла спробувати коричневу туш, адже бачила стільки багато дописів тут в клубі, дивилася огляди на ютубі, тік тоці, та все ніяк не наважувалася, адже люблю чорні насичені вії.

Проте я погоджуюся, що коричнева туш виглядає більш м'яко, а це ідеальний варіант для щоденного нюдового макіяжу, коли потрібно виділити очі, але не привертати на них занадто багато уваги.

Тож, обираючи, серед безліч варіантів на ринку, я вирішила зупинитися на найбільш популярній туші, щоб, так мовити, не розчаруватися. І, звісно, це Maybelline Lash Sensational.

Тренд на коричневі туші добрався і до мене: тестую одну з найпопулярніших

Lash Sensation - це вже класика, серед тушей для вій, адже свого часу вона покорила серця мільйонів дівчат. Я багато разів купувала класичну чорну версію, але зараз в мене дуже красивий віддінок Burgundy Brown.

Правда, я б не сказала, що туш з відтінком бургунді, бо все ж вона має насичений шоколадний колір.

Щіточка силіконова, трохи пузатенька, та має вигнуту форму. Нею дійсно зручно профарбовувати вії від самих коренів, але я все ж більше віддаю перед більш тонким щіткам, типу, як у Sky High. До Lash Sensation все ж мені треба трохи приноровитися.

Наноситься туш чудово, і вже з довгого-третього шару, я отримую дійсно довгі пухнасті вії, але через віддінок, це не виглядає занадто яскраво. Для стриманого макіяжу - те, що треба.

Також мені подобається наносити саме коричневу туш, коли хочеться зробити акцент на губах. У цьому випадку, тільки помада привертає до себе увагу, а очі просто красиво підкреслені.

А ще мене порадувала стійкість туші, адже вона не осипається, не розтікається, і не так просто змивається:-) Гідрофільна олія не одразу взмозі її розчинити, тому залишки я обов'язково прибираю гелем для вмивання.

Отже, красуні, дякую всім, хто писав відгуки на Maybelline Burgundy Brown, бо ви мене переконали, що не однією чорною тушшю єдиною. Тепер і я в вашій секті, і я дуже задоволена:-)

Дякую за увагу 😘