Oксана

Продовжую пошук сироватки з вітаміном C

Продовжую пошук сироватки з вітаміном C

Сироватка кремової текстури ніжного жовтого відтінку. Читала багато відгуків про неприємний запах, але мені він доволі нормальний, хоча і занадто насичений.

Пакування це скляна баночка з помпою, що для продуктів з вітаміном С жирний плюс, оскільки захищає від окислення.

Склад:

aqua, glyceryl stearate, c12-15 alkyl benzoate, ethyl ascorbic acid, propanediol, silica, lactobacillus/pumkin fruit ferment filtrate, lactobacillus/punica granatum fruit ferment extract, glycerin, hydrogenated ethylhexyl olivate, cyclopentasiloxane, sorbitan stearate, tocopheryl acetate, ferulic acid, cannabis sativa seed oil, leuconostoc/radish root ferment filtrate, sodium hyaluronate, glycosaminoglycans, camellia sinensis leaf extract, hydrolyzed soy protein, vitis vinifera seed extract, ascorbyl palmitate, tocopherol, hydrogenated olive oil unsaponifiables, carbomer, hydrogenated vegetable glycerides citrate, squalane, lecithin, benzyl alcohol, propylene glycol, dehydroacetic acid, disodium edta, pentylene glycol, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, potassium sorbate, sodium benzoate, b-sitosterol, trisodium edta, sodium hydroxide, parfum.

В складі використано стабільну форму вітаміну С, а саме ethyl ascorbic acid

Продовжую пошук сироватки з вітаміном C

8/10 Користувалась протягом місяця в ранковій рутині. Текстура приємна, не залишає липксті на шкірі і швидко вибирається. Гарно зволожує і пом’якшує шкіру. Вирівнює тон шкіри і робить іі здоровішою.

Я власник пігментованої шкіри з веснянками (до яких я вже звикла), а от пігменті плями хочеться прибрати. На жаль, я не помітила значних результатів. Ще додам, що сироватка не дуже економна в використанні.

Тому я продовжую пошук ідеальної сироватки з вітаміном С. Буду рада вашим рекомендаціям, що ще варто спробувати?