Pilirina 💛💙

Kirke по-украінськи

Kirke по-украінськи
Kirke по-украінськи

Тут вимальовується якась основна тема - фрукти з тетра-паку, мускус, але не Терензі, а його синтетичне втілення. Далі - солодкий, тягучий кисіль 💨

Не намагаюся сказати, що вся піраміда Hi-Hey-Holiday побудована на копійчаному ароматизаторі, просто щось співзвучне Kirke виходить мені назустріч. У першоджерела звучання більш бархатисте. Трохи розходившись і подихуючи свіжим повітрям починаю його все-таки чути - стероїдні амбродерев'яшки власною персоною 🤷‍♀️

✔️На старті його трішки too much, але мені така варація з ароматами подобається. Аромат монотонний, не трансформується у щось незрозуміле.

✔️Стійкість на шкірі до 2-х годин , що не погано.

☝️Дорікати украінському аналогу ніші за гучність абсурдно. Я не буду додавати ще один голос у стрункий хор антифаворитів Kirke. Вже писала, що мені Kirke ПОДОБАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО в оригіналі, але при мікродозових розпиленнях і тільки на чисту шкіру.

Розумію, що люди, які купують такі парфуми хочуть почути оригінальний Kirke. На старті може щось і вловите, але фініш, можливо, буде роздратовувати і зубодробити. Порошкоподібних когнітивних дисонансів у цього аналогу немає. Врешті-решт, краще придбати собі 1 мілілітр ОРИГІНАЛЬНОГО KIRKE для того, щоб хоча б розуміти чим від людини несе у транспорті - оригіналом чи фейком. Якщо оригінал вам лоскоче у носі - візьміть Hi-Hey-Holiday, у нього немає сверблячого мускусу.

Якщо цікаво прочитати про моє відношення до аромату в ориналі 👇 https://club.makeup.com.ua/post/13451/

Але аромат не поганий, як для своєі ціновоі категоріі. Якщо ви поціновувач Терензі і у вас на оригінал не вистачає коштів - може це бути втішний, бюджетний варіант. Оскому може збити.

Для деяких ароматів Mermade хочу все-таки залишитися стороннім спостерігачем. Мені віддушка, мабуть, більше сподобалася б у якихось доглядових засобах для тіла. У парфумах багато нот не в тему - просто не моя симфонія! Все-таки віддаю перевагу авторським або оригінальним ароматам 🎶