La Ola

Шльоп-шльоп шльопали шльопки

Шльоп-шльоп шльопали шльопки

Почну з початку.

Мені подарували туш ТМ Оля Полякова 😊

Сказати, що я була здивована наявністю такого бренду косметики — нічого не сказати, спраді дуже здивувало.

Упаковочка дуже симпатична: матова кольору бургунді коробочка, дуже приємна на дотик, з непоганого картону. Сама туш, як на мою суб‘єктивну думку, дещо гірше виглядає, бо у мене такі золоті металічні кольори з дешевими продуктами чогось асоціюються. Хоча, можливо, це тільки мені так здається 🤔

Шльоп-шльоп шльопали шльопки

Ну я чесно скажу не знала прям зовсім, чого очікувати від несподіваного бренду. З одного боку — ну круто ж! А з іншого — хз, що за продукт, бо Оля ж не з косметикою у нас всіх асоціюється, не зовсім її профіль, так би мовити.

От якби якийсь головний убір - тоді все зрозуміло було б 😁

Щіточка звичайна, звужена до кінця, не силіконова (для мене — халепа, бо я вже років з 10 тільки силіконовими користуюся 🙄)

Консистенція туші нормальна: не надто рідка, як деякі на початку туші, і наче не загуста.

Наноситься так собі 😏, з тенденцією до створення комочків та лапок павука ( Тому про розділення вій мова не йде, на жаль…

Ось так виглядає щойно нафарбоване. Не фонтан, але наче жити можна.

Проте вже за 3 години вона жахливо обсипається 😞

Кілька разів спробувала нею користуватися, але кожного разу один і той самий результат. Шкода.

Була непогана спроба.

Обгортка на п‘ятірочку, зміст — на трієчку.

Тримаю кулаки за Олю, щоб покращила продукт.

О, доречі, поки писала допис, згадала, що навіть не подивилася, скільки це чудо коштує.

Подивилася. Думаю, що для продажів по такій ціні точно треба якість продукту допрацьовувати.