Zhukovka 🌸

Ти ще вагаєшся чи потрібна тобі коричнева туш від Maybelline? 🤎

Ти ще вагаєшся чи потрібна тобі коричнева туш від Maybelline? 🤎


Привіт - привіт , красунe 🎀
Що ж , наша стрічка завірусилася словом "Burgundy" і не дарма ! Адже ця туш точно варта твоєї уваги ! Не тільки уваги , а ще й місця в косметичці 👛
Давайте розбиратись, що ж в ній такого "особливого" ?!?
Туш для вій Maybelline New York Lash/Cils Sensational "Burgundy Brown"
Вік: 18+
Об'єм: 9.5ml
Класифікація: мас маркет
Країна ТМ: США
Зроблено в: Італія

Передісторія

До знайомства з MakeUp Club я майже не фарбувалась. І мабуть , роки 2 жила без туші зовсім. Дякуючи спільноті і вам , мої любі дівчатка , я повернулася у світ краси і вирішила, що мені терміново потрібна туш! Почала шукати щось з максимально натуральним ефектом і мій вибір пав на Туш для вій Maybelline New York Lash/Cils Sensational "Burgundy Brown"
Я не прогадала !

Ти ще вагаєшся чи потрібна тобі коричнева туш від Maybelline? 🤎
Ти ще вагаєшся чи потрібна тобі коричнева туш від Maybelline? 🤎
Ти ще вагаєшся чи потрібна тобі коричнева туш від Maybelline? 🤎
Ти ще вагаєшся чи потрібна тобі коричнева туш від Maybelline? 🤎
Ти ще вагаєшся чи потрібна тобі коричнева туш від Maybelline? 🤎

Футляр

Туш випускається у футлярі без додаткової картонної коробочки, але є захисна плівка, що свідчить про недоторканість продукту 👌
Сам футляр пузатенький - це притаманно більшості тушам від Maybelline. В руці тримати зручно.
На кришечці є 2 інформативні наклейки. Перша - штрих код , друга коротка інформація про продукт українською мовою.
(Фух , нарешті я зробила допис і їх можна зняти 😮‍💨)
Щіточка
Щіточка конусна, яка має вигин . Саме цей вигин і відповідає за обіцяний виробником ефект віяла 🪭
Щіточка силіконова , м'якенька . Нею зручно профарбовувати вії різної довжини.


Дозатор , як на мене , видає забагато туші. Щіточкою я обтираю зайве, саме тому він виглядає трохи занедбано. Але є і приємний момент )
Коли виймаєш аплікатор , лунає такий звук : " чпоньк" .Не знаю чому,але мені це дуже подобається 🤭


Консистенція
Консистенція в міру щільна , досить насичена та не розтікається . Вона однорідна і я б сказала правильна, адже наноситься без грудочок і не сиплеться. Застигає досить швидко, тому шанси випадкового відбитка на повіку мінімальні.

Аромат
Аромат типічний, характерний для туші. Не самий приємний, але вловимий лише безпосередньо з футляру. При нанесенні я його не відчуваю

Стійкість
Обіцяну кількість годин я не витримувала ( 24 h) , але скажу точно , що жодного разу вона мене не підвела ! При будь яких умовах гордо залишалась на віях !


Змивається туш легко . Гідрофільна Олія , гель для вмивання , міцелярна вода і просто вода - все було випробувано . Після звичайної води дещо лишається відбиток на нижній повіці, я не вважаю це мінусом , адже косметику слід змивати спеціальними для того засобами.
Пропоную до перегляду фото демакіяжу з використанням міцелярної води від Garnier " Rose"

Сьогодні я виконала макіяж в звичних для мене нюдових тонах . І для експерименту нанесла на одне око коричневу туш від Maybelline , про яку і йде мова, а на інше око я нанесла чорну туш від O'bays з подарункового боксу .
Результат помітний, я гадаю 😃
Чорна туш дещо різка для нюдового мейку і надто виділяється з тусовки , робить око візуально менше , в той час , коли коричнева зробила око виразним і делікатно підкреслила всі нюдові відтінки на обличчі. Виглядає натурально і доречно . Ставлю лайк 👍
Ну що? Ще в роздумах, поціновувачка нюду ?🪷

Плюси :

- якісна

- стійка

- зручна у використанні

- швидко висихає

- не дорога

- натуральний ефект

- легко змивається

- не осипається

- без грудочок

- без склеювання

- не викликає алергічних реакцій

Мінуси :

- Дозатор

  • Вибір за тобою ♥️