Kizza

Mystery box від ColourPop

Mystery box від ColourPop

Відомий бюджетний американський бренд косметики славиться не тільки своєю якістю та колекціями і колабораціями що оновлюються мало не щодня, а ще й своїми надзвичайно щедрими пропозиціями на великі свята (Новий рік, чорна п'ятниця тощо.)

От і з легкої руки Blondie_rs я нарешті долучилась до цього свята. Бо давно вже хотіла потрапити на жирні акції🤣 Бо я слоупок і завжди їх просипаю😅

У Colourpop величезне різноманіття товарів, про які я регулярно чую і роботу яких я бачу у соцмережах.

Думати довго не можна було, адже коли Америка прокинеться на сайті буде sold out.

Тому пролиставши всі сторінки з продуктами і остаточно загубившись в пропозиціях я ризикнула і вирішила обрати Mystery box 🎁

Вартував мій Mystery box 20 доларів, що переводячи на грн приблизно 760 грн без доставки. Так, нас покупців було декілька, то і вартість доставки ми розділили порівну. По доставці не пам'ятаю, але напевно десь 500 грн точно було, тому доплюсуємо до вартості боксах ще 170 грн. В підсумку маємо мінус 930 грн і надію на краще😅

Чи то так карта лягла, чи то через те, що в замовленні були одні помади і блиски, ColourPop мені щедро одсипав пензлик-кабукі, і 4 палітри😯 Палітри звісно вже на офіційному сайті не представлені, але я спробую знайти цінники у баєрів в Україні.

Чисто матова палітра-четвірка з ухилом в теплоту. Тіні пігментовані, приємні, не замилюються і не кам'яніють. Докладно про кожну палітру ж макіяжами і носкою напишу пізніше, як набереться достатньо матеріалу❤️ Саме щю палітру я не знайшла, але її матову коліжанку в світліших відтінках продають за 400 грн 😯 Тому рахуємо, як 400😉

Палітра-п'ятірна в ліловофіолетовій гаммі, що розбавлена трохи рожевеньким. По якості питань не маю, як кажуть - будемо дивитись як вона носиться, наноситься і тримається. Купити не вийде. Але ціна в Україні була приблизно 300 грн.

Базова палітра з рандомним неоновим? Сама б я таку ніколи не купила, але це цікаво. Є в наявності за ціною приблизно 460 грн. Ну і звісно ж на неї вийде індивідуальний допис😍

Найбільша палітра з усіх отриманих. І на щось мені вона прям дуже схожа. Підказка, палітра зі схожими кольорами в мене є😅 Ну не знаю чи подружимось ми з нею, але тут є на що "покласти око". Вона теж є в наявності. Правда її ціна варіюється від 580 до 800 грн. Усереднимо най буде 650. І подумки плюсуємо в касу.

Тугонабитий пензлик кабукі. Протестувала його наразі лишень з двома видами тональних засобів, ще трошки і буде на нього розгорнутий відгук. Мій перший кабукі в житті❤️ Подивимось чи стане це любов'ю 🥰 Наразі він out of stock, проте його вартість була в районі 300 грн.

Ну що, я нарахувала, що якби це все купляла в Україні і ще й окремо то потратила б на це все 2110 грн. Різниця доволі відчутна. Але що ми маємо?

  • Палітри з колекцій, що пішли і навряд чи повернуться в сток. Проте якісні палітри - це плюс🥰
  • Можливість познайомитись з основними видами тіней, що будуть перетинатися в інших палітрах і в майбутніх теж - це можна назвати плюсом, як і попередній пункт.

Чи я зекономила - так звісно.

Чи я не розчарувалась - ні, бо ви знаєте моє ставлення до сухих текстур❤️

Чи радитиму грати в подібну лотерею? Напевно ні, адже мені пощастило, що це не була коробка блисків-пламперів🤣 чи дивних рудих олівців для губ. Але невідомо, як з везінням буде наступного разу🤗

До зустрічі в наступних дописах і луксах😘