Hanna Domashenko

Релакс-деталь для домашнього спа

Релакс-деталь для домашнього спа

... Особливо, коли ти по факту виснажена, втомлена, недоспана людина, яка перебуває у стані перманентної тривожності...

Тому останнім часом намагаюсь робити фокус на вечірній рутині, домашньому "спа" та звертати, нарешті, увагу на свої певні потреби, аби не дати нервовій системі виснажитись в "нуль"...

Зараз, як ніколи, хочеться взяти себе "на уявні ручки", обійняти, заспокоїти, дати поплакати, або викричатись нарешті чи просто дати виговоритись про все, що так болить у кожного із нас... Я з тих людей, які стійко тримають емоційний баланс: не люблю сварок, не люблю жалітись і на привеликий жаль - емоційно стримана людина... *навчіть вже мене хтось сваритись у черзі в АТБ, чи що* 😂

Тому зараз скуповую все для тіла та ванни, що має в назві словосполучення "анти-стрес"! Так до мене в руки й потрапили кілограми солі з ефірними маслами, магній, бомбочки для ванни та цей крем-гель для тіла з ромашкою та вівсяним молочком від Dove!

Аромат неймовірно розлабляючий: ніби приємний ромашковий чай та улюблений мамин крем для рук, родом з дитинства. Цей аромат дарує відчуття чистоти після ванних процедур. Кремова текстура огортає ніжністю все тіло. Гель прекрасно піниться.

Як на мене - вдала новинка від Dove. Психолога не замінить, але гарно розслабить перед сном через рецептори 😇