wowmom

Лялькові вії замовляли? Бо туш L'Oreal Panorama вам їх і зробить! Об'єм, довжина і нуль осипань!

Лялькові вії замовляли? Бо туш L'Oreal Panorama вам їх і зробить! Об'єм, довжина і нуль осипань!
Лялькові вії замовляли? Бо туш L'Oreal Panorama вам їх і зробить! Об'єм, довжина і нуль осипань!

Привіт, красуні!

Ви, мабуть, бачили і чули, про гучний запуск в Україні туші Panorama від L'Oreal. Красива рекламна кампанія, обличчям якої стала Кендал Дженнер, не могла пройти повз такого б'ютіголіка, як я:-)

Тож, впевнено можу сказати, що якщо б я не отримала цю туш на тестування, то незабаром я б все одно її придбала. Ну дуже цікаво, що ж такого революційного створив L'Oreal.

До того ж, вона просто розірвала американський Тік-ток, і судячи з відгуків, туш повинна робити вії просто величезними.

Сьогодні, я хочу показати, як Panorama виглядає на мені, та за цей невеличкий час тестування, мені вже є що про неї сказати. Адже, я вже вигулювала туш на роботу, і навіть встигла потрапити з нею під дощ:-) Українські зими найкращі:-)

Лялькові вії замовляли? Бо туш L'Oreal Panorama вам їх і зробить! Об'єм, довжина і нуль осипань!

Розробники дуже постаралися над створенням дизайну L'Oreal Panorama, бо туш виглядає просто шикарно. Золотий флакон, з великими випуклими буквами, однозначно привертає до себе увагу.

Мені дуже сподобалась щіточка, тому що вона, по-перше, силіконова (як я люблю), по-друге, невеличкого розміру, що дозволяє профарбовувати найменші вії в куточках ока.

Щетинки м'які і не царапаються.

Не буду брехати вам, зараз в мене на віях ламінування, тому вони такі підкручені. Але і від природи, вії в мене досить довгі, та мають непоганий завиток.

Я не люблю туші, які просто фарбують волоски, роблячи ефект "аля-натурель". Мені потрібна драма! Більше драми!

І з цим ідеально справляється L'Oreal Panorama.
Здавалося, мене вже нічим не здивувати, але дійсно, ця туш робить вії неймовірно об'ємними та довгими.

Хочете ляльковий ефект? Вона вам його зробить!
Туш з першого шару, обволікає кожну волосинку, і візуально вії стають вдвічі більшими.
Вона має вугільно-чорний віддінок, тому, дівчата, ваш погляд однозначно буде в центрі уваги.

Пробувши з нею повний робочий день (а я нагадаю, що я працюю в перукарні, де 12 годин працюють фени, всюди волосся, від якого часто сльозяться очі),
туш не осипалася (взагалі), і не потекла. Навіть, коли я потрапила під дощ, Panorama залишилася на місці.

А чому? Бо це термо туш, яка змивається тільки теплою водою!

Не подобається змивати водою? Не проблема! Міцелярна вода також чудово справляється з демакіяжем.

Ось такі, можна сказати, перші враження від цієї новинки, і я сподіваюся, що вона не засохне через місяць, та буде довго мене радувати, як зараз.

Дякую за увагу 😘