Сироватка
Сироватка
Сироватку брала для мами, для сухої/нормальної але чутливої шкіри. Текстура рідка, молочна. Легкий приємний аромат + гарно впитується. Мама вперше користувалась сироваткою і дуже задоволена 🍬
Стрічка
Сироватка
Сироватку брала для мами, для сухої/нормальної але чутливої шкіри. Текстура рідка, молочна. Легкий приємний аромат + гарно впитується. Мама вперше користувалась сироваткою і дуже задоволена 🍬
Коментарі (0)