your_doc_mary

Красиво,але не повторю

Красиво,але не повторю

Давно хотіла спробувати свічку mermade. Вся серія свічок виглядає дуже красиво. Запаковані в красиву коробку з написом. На подарунок дуже гарно 💗

Вибір пав на рожеву з назвою "Mystic love"

Піраміда :

* Початкова нота : Неролі.Пачулі

* Нота серця : Троянда,Бузок,Слива

* Кінцева нота : Пачулі,Ваніль,Мускус

Свічка йде з двома нитковими гнітами - тому,звуку атмосферногопотріскування не дасть. Горить рівно,і не дає це атмосферне коливання полумʼя і тіні від них.

Сама "колба" виплачена з гіпсу роєевого кольору з написом бренду. Важка із-за гіпсу. Сама свічка 100г

Без запалювання свічка приємно пахне квіточками. Після запалювання простір біля свічки пахне,але не так яскраво,як заявлено брендом. Буквально ледь

Згорає дуже швидко. Ми ще не додивилися серію серіалу,а свічка зникла (на фото залишок за 25хв)

Відразу від полумʼя вибілило рожевий гіпс (я спочатку думала,що після закінчення свічки зможу використати її для зберігання олівців для макіяжу),тому після закінчення я її викину,а це буде дуже скоро виходячи з швидкості горіння.

На подарунок можливо й гарно,бо пакування красиве. Але для домашнього атмосферного користування ну не знаю. Я більше не куплю точно. А ви дивіться по відчуттях,бо у всіх різні стандарти

Завтра розкажу про пінку для душу та спрей для волосся 💗

Красиво,але не повторю
Красиво,але не повторю
Красиво,але не повторю