Zhukovka 🌸

Обережно !!! Ця туш...

Обережно !!! Ця туш...


Туш українського бренду Hedonic завірусилася нашою стрічкою ! Чому її всі так хвалять і чому я раджу бути обережною? Читайте далі...

Почнемо з неймовірно стильного дизайну , який приковує погляд своїм мінімалізмом 🎀 Ліловий трендовий відтінок туби, на якій розсипались білі букви HEDONIC mascara
Факт 💡
HEDONIC - в перекладі гедонізм - напрям в етиці, згідно з яким ціннісним критерієм моралі визнається задоволення (насолода) або уникнення страждань.
Гадаю, саме цей задум і був покладений у назву бренду.
Що ж , зацікавили ! Йдемо далі 🚶🏼‍♀️...

Що в середині гарної туби ?
Ергономічна силіконова щіточка , котра профарбовує кожну війку , не зачіпаючи куточки ока. Туш розподіляється рівномірно та без грудочок , не злипається та не осипається протягом дня!
Найприємнішим для мене є відтінок туші - Dark Brown 🤎
Я обожнюю натуральні образи або , як я їх називаю, " макіяж без макіяжу " і коричнева туш від HEDONIC саме про натуральність , яка завжди залишається в моді !
Це термотуш з веганською формулою, яка легко змивається теплою водою. Хіба не диво ? 😌

Обережно !!! Ця туш...
Обережно !!! Ця туш...
Обережно !!! Ця туш...

ОБЕРЕЖНО !!!
Ця
Туш
Викликає
Залежність ...


Насправді , я не вірила , що зможу в неї закохатися, але це трапилось ! Ще й на передодні Дня Святого Валентина ❤️
Я гордо можу сказати , що ця туш, Мeйд ін Юкрейн, варта того, щоб бути в твоїй косметичці і представляти українську продукцію за її межами 👛
Вибір за тобою, але дивись, ОБЕРЕЖНО !

Плюси :

  1. Коричневий колір туші
  2. Стильне пакування
  3. Веганська формула
  4. Термостійка формула, яка легко змивається теплою водою
  5. Підіймає,подовжує,надає об'єму
  6. Доволі стійка ( але не тріть очі руками )
  7. М'яка силіконова щіточка
  8. Made in Ukraine 🇺🇦

Мінуси :

1. Широке горлечко для такої делікатної щіточки