Христина 🌺

Medi- peel peptide tox bor ampoule…

Medi- peel peptide tox bor ampoule…

Цю сироватку я взяла в парі з кремом під очі. Головне її завдання- усунути зморшки, надати шкірі еластичності.

На 85% складається з розчину, який якраз ці всі обіцянки має зробити.

Купляла за ~500 грн.

Medi- peel peptide tox bor ampoule…
Medi- peel peptide tox bor ampoule…

Склад в неї досить класний, на першому місці не вода, а колаген. Містить гіалуронову кислоту, 5 пептидів і ферментативний комплекс з 9 рослинних екстрактів.

В неї дуже багато обіцянок, прочитавши які, можна подумати, що це не сироватка, а чисте золото.

Почала нею користуватися 3 тижні тому. Використовую зранку після тоніка.

Колись в мене на лобі була велика пігментна пляма, я її практично позбулася, але чомусь тепер на цьому місці утворилися 2 великі зморшки...як дві ринви. Тож треба було з цим щось робити. Спочатку хотіла щось таке, якщо б не допомогло, то в хід пішли б більш радикальніші методи.

Колись я мала крем від Lancôme , який також мав "забирати" зморшки. Я не могла ним користуватися, бо мене сильно висипало. Воно й не дивно, в складі >9 силіконів.

Тут же зі складом все класно, мене абсолютно не висипає від сироватки.

Що я помітила...

-стала дуже вирівняна шкіра, набагато менше пігментаціЇ;

- вирівняний відтінок;

-шкіра наповнена вологою, пружня, еластична.

Тут я згідна, обіцянки виробника цілком виправдані.

Сироватка моментально вбирається в шкіру. Розхід, до речі, економний. (Тут я зразу згадала Mayur, яка теж має колаген і еластин. Тож тепер, з впевненістю можу сказати, що сироватка Mayur взагалі не подібна на цю, там тільки зволоження, більше ефекту жодного нема).

Дуже класний запах..ніби якихось квітів...мені взагалі пахне, як нарциси.

В плані сироватки вона для мене ідеальна...навіть нема до чого придертися.

Щодо зморшків...теж задоволена: результат є, і він помітний.

Так що можна стверджувати, що це дійсно чудодійний еліксир, який таки виконає всі свої обіцянки.